20 กันยายน 2564 - 06:20

League Time Home Score Away HT
DOM LDF 20/09 - 05:00 Cibao 1 - 0 Universidad O&M 1 - 0
HON LN 20/09 - 05:00 Platense 0 - 1 เรอัล โซเซียดาด 0 - 1
HON LN 20/09 - 05:00 UPNFM 1 - 1 Motagua 0 - 1
PAR PD 20/09 - 05:00 Sol de America 0 - 1 12 de Octubre 0 - 1
USA USLC 20/09 - 05:00 San Diego Loyal 1 - 0 Tacoma Defiance 1 - 0
VEN PD 20/09 - 05:15 Half time Estudiantes Merida 0 - 1 Hermanos Colmenares 0 - 1
BRA SC 20/09 - 06:00 Botafogo PB 0 - 0 Jacuipense 0 - 0
NIC LP 20/09 - 06:00 Managua FC 0 - 0 Real Madriz 0 - 0
USA USLLO 20/09 - 06:00 Greenville 0 - 1 Tucson 0 - 1
USA USLLO 20/09 - 06:00 North Texas 0 - 1 Union Omaha 0 - 1
WOR CFW 20/09 - 06:00 Houston Dash W (Usa) 0 - 0 U.A.N.L.- Tigres W (Mex) 0 - 0
COL PA 20/09 - 06:05 Dep. Pasto 0 - 0 Santa Fe 0 - 0
ARG LP 20/09 - 06:15 ริเวอร์เพลท 0 - 0 Arsenal Sarandi 0 - 0
DR L1 19/09 - 19:30 Blessing - US Panda
LEB PL 19/09 - 20:00 Tripoli - Nejmeh SC
YEM D1 19/09 - 20:00 Al Helal Al Sahely - Al-Wahda Aden
YEM D1 19/09 - 20:00 Shabab Al Jeel - Al-Tilal
DR L1 19/09 - 21:30 Dauphins Noirs - AS Vita Club
AFR CAFCC 19/09 - 22:00 Ashanti GB (Gui) - Bayelsa (Nga)
AFR CAFCC 19/09 - 22:30 MC Breweries (Lbr) - Binga (Mli)
MOR B2 19/09 - 23:00 TAS Casablanca - Jeunesse Massira
MOR B2 19/09 - 23:00 Union Touarga - Chabab Benguerir
20/09 - 00:00 หมู่เกาะโซโลมอน - ไทย
AFR CAFCC 20/09 - 00:00 Al Ahly Tripoli (Lby) - Al Wadi (Sud)
CAN US 20/09 - 00:00 UQAM - Concordia
BOL NB 20/09 - 00:20 Em Huanuni - Sur-Car
SIE PL 20/09 - 01:00 East End Lions - Kamboi Eagles
BRA CM2 20/09 - 02:00 Villa Nova MG - Nacional de Muriae
BOL NB 20/09 - 02:30 Deportivo Shalon - Caracollo
BOL NB 20/09 - 02:30 Garcia Agreda - Nacional Senac
BOL NB 20/09 - 02:30 Quebracho Villa Montes - Bermejo
BOL NB 20/09 - 02:30 Wils. Cooperativas - America de Villazon
BOL NB 20/09 - 03:00 Villa Real Sociedad - Los Almendros
BRA CM2 20/09 - 04:00 Tupynambas - Democrata GV
COS LA 20/09 - 04:00 Santa Ana - CS Uruguay
MEX LPSA 20/09 - 04:00 Lobos ULMX - Canamy
MEX LPSA 20/09 - 04:00 Reboceros de La Piedad - Leviatan
MEX LPSB 20/09 - 04:00 Cuautla - Alebrijes de Oaxaca 2
CAN US 20/09 - 05:00 UFV - Victoria
CAN US 20/09 - 05:30 UBC Okanagan - Thompson Rivers
BOL DP 20/09 - 06:30 Oriente Petrolero - Palmaflor
BRA SA 20/09 - 06:30 ฟลาเมงโก - เกรมิโอ้ ปอร์โต้
USA MLS 20/09 - 06:30 พอร์ทแลนด์ ทิมเบอร์ - ลอสแอนเจลิส
USA USLLO 20/09 - 06:30 Fort Lauderdale - Tormenta
COS PD 20/09 - 07:00 Santos DG - Saprissa
ECU LP 20/09 - 07:00 LDU Quito - Emelec
HON LN 20/09 - 07:00 Real Espana - Marathon
MEX LMX 20/09 - 07:00 Cruz Azul - Queretaro
NIC LP 20/09 - 07:00 Ocotal - UNAN-Managua
MEX LMX 20/09 - 07:06 Monterrey - U.A.N.L.- Tigres
PAR PD 20/09 - 07:15 Guairena FC - Sp. Luqueno
VEN PD 20/09 - 07:30 Lara - Carabobo
HON LN 20/09 - 08:00 Vida - Honduras Progreso
USA MLS 20/09 - 08:00 โคโลราโด้ ราปิดส์ - แวนคูเวอร์ ไวท์แคปส์
COL PA 20/09 - 08:10 Aguilas - Bucaramanga
NIC LP 20/09 - 09:00 Juventus Managua - Jalapa
MEX LMX 20/09 - 09:06 Santos Laguna - Puebla
JAP NLW 20/09 - 11:00 Nittaidai W - Setagaya Sfida FC W
JAP WELW 20/09 - 12:00 Omiya Ardija W - Albirex Niigata W
JAP J3L 19/09 - 11:00 Finished Fujieda MYFC 1 - 0 Fukushima Utd 1 - 0
JAP NLW 19/09 - 11:00 Finished Ehime W 1 - 6 Kunoichi W 1 - 3
JAP NLW 19/09 - 11:00 Finished Harima Albion W 3 - 2 Angeviolet Hiroshima W 1 - 1
SOU KL1 19/09 - 12:00 Finished Incheon 0 - 1 Seongnam 0 - 0
AUS NPLQ 19/09 - 13:00 Finished Gold Coast Knights 5 - 2 Eastern Suburbs 2 - 1
JAP J2L 19/09 - 13:00 Finished Blaublitz 1 - 1 Giravanz Kitakyushu 0 - 0
JAP J3L 19/09 - 13:00 Finished Azul Claro Numazu 0 - 2 คามาทามาเร่ ซานูกิ 0 - 1
JAP NLW 19/09 - 13:00 Finished Orca Kamogawa W 2 - 2 C-Osaka W 1 - 1
AUS BPL 19/09 - 14:00 Finished Gravatt 0 - 3 The Lakes FC 0 - 2
CHI L 19/09 - 14:00 Finished Hebei Kungfu 3 - 1 Dongguan Guanlian 2 - 0
CHI L 19/09 - 14:00 Finished Qingdao Manatee 5 - 1 Xiamen Egret Island 3 - 0
SOU KL2 19/09 - 14:00 Finished Asan 0 - 1 Ansan Greeners 0 - 1
SOU KL1 19/09 - 14:30 Finished เอฟซี โซล 2 - 1 Suwon City 2 - 0
AUS NPLQ 19/09 - 14:45 Finished Redlands 1 - 1 Gold Coast 0 - 1
AUS NPLQ 19/09 - 15:00 Finished Brisbane Strikers 0 - 3 Sunshine Coast Wanderers 0 - 1
AUS NPLQ 19/09 - 15:00 Finished Brisbane U21 4 - 2 Moreton Bay Utd 1 - 1
AUS NPLQ 19/09 - 15:00 Finished Capalaba FC 0 - 1 Peninsula 0 - 0
AUS NPLQ 19/09 - 15:00 Finished Logan Lightning 0 - 3 Olympic FC 0 - 1
AUS BPL 19/09 - 15:00 Finished Centenary Stormers 1 - 2 Albany Creek 0 - 2
CAM C 19/09 - 15:00 Finished Asia Euro United 1 - 4 Prey Veng 0 - 2
CZE MSFL 19/09 - 15:00 Finished Ostrava B 3 - 0 Vrchovina 1 - 0
JAP J2L 19/09 - 15:00 Finished Sagamihara 2 - 0 รีโนฟา ยามากูชิ 2 - 0
JAP J3L 19/09 - 15:00 Finished Grulla Morioka 0 - 1 Tegevajaro Miyazaki 0 - 1
SER SL 19/09 - 15:00 Finished BASK 0 - 0 Usce 0 - 0
SLO 1LW 19/09 - 15:00 Finished Nitra W 2 - 5 Zilina W 1 - 3
SOU DC 19/09 - 15:00 Finished Marumo Gallants U23 3 - 2 Swallows U23 0 - 0
SOU DC 19/09 - 15:00 Finished Orlando Pirates U23 1 - 0 Chippa Utd. U23 0 - 0
SOU DC 19/09 - 15:00 Finished Royal AM U23 1 - 1 Maritzburg Utd U23 1 - 0
SOU DC 19/09 - 15:00 Finished Sekhukhune U23 1 - 0 Supersport Utd U23 0 - 0
SOU DC 19/09 - 15:00 Finished Stellenbosch U23 2 - 3 Baroka U23 1 - 0
SOU DC 19/09 - 15:00 Finished TS Galaxy U23 1 - 0 Cape Town City U23 0 - 0
CZE CFL 19/09 - 15:15 Finished Admira Prague 2 - 0 Sokolov 1 - 0
CZE CFL 19/09 - 15:15 Finished Slavia Prague B 4 - 1 Hostoun 2 - 0
CZE CFL 19/09 - 15:15 Finished Dukla Prague B 0 - 0 Liberec B 0 - 0
CZE CFL 19/09 - 15:15 Finished Pardubice B 3 - 1 Chlumec nad Cidlinou 1 - 1
CZE MSFL 19/09 - 15:15 Finished Slovacko B 2 - 0 Zlin B 1 - 0
CZE MSFL 19/09 - 15:15 Finished Znojmo 2 - 2 FKM Jihlava 0 - 1
CZE DD 19/09 - 15:15 Finished Zbrojovka Brno B 7 - 1 Tasovice 6 - 0
CZE DF 19/09 - 15:15 Finished Havirov 3 - 2 Detmarovice 2 - 1
CZE DF 19/09 - 15:15 Finished Opava B 3 - 1 Novy Jicin 1 - 1
CZE ZKP 19/09 - 15:15 Finished Brumov 3 - 2 Slusovice 2 - 1
AUS 2L 19/09 - 15:30 Finished SK Rapid Vienna (Am) 2 - 1 Grazer 0 - 1
AUS RW 19/09 - 15:30 Finished Tirol (Am) 0 - 1 Fugen 0 - 0
CAM C 19/09 - 15:30 Postponed Electricite Du Cambodge 0 - 0 Soltilo Angkor 0 - 0
CAM C 19/09 - 15:30 Finished Tiffy Army 3 - 1 Kirivong Sok Sen Chey 1 - 0
CZE CFL 19/09 - 15:30 Finished Plzen B 1 - 0 Povltavska FA 1 - 0
CZE DD 19/09 - 15:30 Finished Lanzhot 3 - 0 Humpolec 0 - 0
CZE VKP 19/09 - 15:30 Finished Sapeli Polna 7 - 0 Namest n. Oslavou 3 - 0
SLO DCE 19/09 - 15:30 Finished Poprad 3 - 0 Raslavice 2 - 0
SLO 1LW 19/09 - 15:30 Finished Slovan Bratislava W 4 - 0 B. Bystrica W 2 - 0
GER OH 19/09 - 15:45 Finished Paloma 1 - 0 Meiendorfer SV 1 - 0
ITA P1 19/09 - 15:45 Finished กายารี่ U19 2 - 1 ฟิออเรนติน่า U19 1 - 0
ITA P1 19/09 - 15:45 Finished ซามพ์โดเรีย U19 2 - 2 อตาลันต้า U19 0 - 0
AND PD 19/09 - 16:00 Finished UE Engordany 3 - 1 Carroi 2 - 1
CRO 3HNLC 19/09 - 16:00 Finished Trnje 1 - 1 Tresnjevka 1 - 0
GER JBN 19/09 - 16:00 Finished ไลป์ซิก U19 4 - 0 VfL Osnabruck U19 2 - 0
GER JBN 19/09 - 16:00 Finished แวร์เดอร์ เบรเมน U19 2 - 4 ยูเนี่ยน เบอร์ลิน U19 2 - 3
GER JBS 19/09 - 16:00 Finished Unterhaching U19 2 - 1 ไมนซ์ U19 1 - 0
GER JBW 19/09 - 16:00 Finished โบรุสเซีย มึนเช่นกลัดบัค U19 0 - 1 RW Essen U19 0 - 0
GER JBW 19/09 - 16:00 Finished Bochum U19 1 - 1 Preussen Munster U19 1 - 0
GER JBW 19/09 - 16:00 Finished ดอร์ทมุนด์ U19 3 - 1 พาเดอร์บอร์น U19 2 - 1
GER JBW 19/09 - 16:00 Finished ฟอร์ทูน่า ดุสเซลดอร์ฟ U19 0 - 1 ชาลเก้ 04 U19 0 - 0
GER JBW 19/09 - 16:00 Finished วิคตอเรีย โคโลญจน์ U19 2 - 2 Oberhausen U19 1 - 1
GER JBW 19/09 - 16:00 Finished Wuppertaler U19 2 - 1 Fortuna Koln U19 0 - 0
IND CFL 19/09 - 16:00 Finished George Telegrapher 2 - 0 Peerless 1 - 0
IND CFL 19/09 - 16:00 Finished Kidderpore 0 - 5 Calcutta Customs 0 - 1
JAP J2L 19/09 - 16:00 Finished โตเกียวเวอร์ดี้ 1 - 3 อัลบิเร็กซ์ นิงาตะ 0 - 1
JAP J3L 19/09 - 16:00 Finished Nagano 0 - 2 โรอัสโซ่ คุมาโมโตะ 0 - 0
POL IIIL 19/09 - 16:00 Finished Blonianka Blonie 1 - 2 KS Kutno 1 - 1
POR CP 19/09 - 16:00 Finished Oleiros 1 - 0 SC Praiense 1 - 0
SER SL 19/09 - 16:00 Finished Radnicki S. 3 - 2 Rembas 1 - 0
SLO 2 19/09 - 16:00 Finished Rohoznik 1 - 2 Dubnica 1 - 0
SPA SRFEF 19/09 - 16:00 Finished Montijo 0 - 0 Panaderia 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 16:00 Finished Santuxu 1 - 1 Amurrio Club 1 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 16:00 Finished CDE Madrid 1 - 1 Tres Cantos 0 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 16:00 Finished Real Murcia B 1 - 0 CAP Ciudad de Murcia 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 16:15 Finished Basconia 0 - 2 Urduliz 0 - 0
IND DC 19/09 - 16:30 Finished Army Red 2 - 1 Hyderabad 1 - 1
IND DC 19/09 - 16:30 Finished Assam Rifles 2 - 7 Gokulam 1 - 4
SIN PL 19/09 - 16:30 Postponed Geylang 0 - 0 Balestier Khalsa 0 - 0
SOU KL2 19/09 - 16:30 Finished Seoul E. 2 - 1 Daejeon 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 16:30 Finished R. Oviedo B 6 - 1 Langreo B 5 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 16:30 Finished Alaves B 2 - 1 Uritarra 1 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 16:30 Finished Durango 3 - 0 Anaitasuna FT 2 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 16:30 Finished Ilicitano 2 - 2 Castellon B 2 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 16:30 Finished Getafe B 3 - 1 AD Torrejon 2 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 16:30 Finished Parla 6 - 0 Galapagar 3 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 16:30 Finished Trival Valderas 0 - 1 Las Rozas 0 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 16:30 Finished Villaverde San Andres 0 - 1 Atl. Madrid B 0 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 16:30 Finished Cordoba B 1 - 0 Ciudad de Lucena 1 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 16:30 Finished ลอร์ก้า 2 - 0 Bullense 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 16:30 Finished Extremadura UD B 0 - 0 CD Calamonte 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 16:30 Finished Miajadas 1 - 2 Villafranca 1 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 16:30 Finished Calahorra B 4 - 2 River Ebro 1 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 16:30 Finished Borja 0 - 1 Cuarte 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 16:30 Finished Carinena 0 - 2 Santa Anastasia 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 16:30 Finished Giner Torrero 1 - 1 Caspe 0 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 16:30 Finished Zaragoza B 1 - 1 CF Illueca 0 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 16:30 Finished Illescas 3 - 1 Almansa 2 - 0
ASI ACW 19/09 - 17:00 Finished Bangladesh W 0 - 5 Jordan W 0 - 2
BEL PL 19/09 - 17:00 Finished Arsenal Dzyarzhynsk 4 - 0 Petrikov 2 - 0
DR L1 19/09 - 17:00 Finished AC Kuya 1 - 0 Tshinkunku 0 - 0
FIN KLW 19/09 - 17:00 Finished HPS W 3 - 1 PK-35 Helsinki W 2 - 0
JAP J2L 19/09 - 17:00 Finished ซไวเก้น คานาซาวะ เอฟซี 1 - 1 มัตซูโมโตะ ยามากะ เอฟซี 0 - 0
LIT AL 19/09 - 17:00 Finished Hegelmann Litauen 1 - 0 FK Panevezys 0 - 0
POL CL 19/09 - 17:00 Finished Slask U18 2 - 0 Arka Gdynia U18 0 - 0
POL CL 19/09 - 17:00 Finished S. Rzeszow U18 1 - 3 Polonia W. U18 1 - 0
POR LP2 19/09 - 17:00 Finished Nacional 1 - 2 Casa Pia 0 - 0
POR LP2 19/09 - 17:00 Finished SC Farense 2 - 2 Benfica B 1 - 2
POR L3 19/09 - 17:00 Finished Real SC 1 - 0 Caldas 0 - 0
RUS FNL 19/09 - 17:00 Finished Yenisey 2 - 3 Tomsk 1 - 2
SPA PRFEF 19/09 - 17:00 Finished Celta Vigo B 2 - 1 Racing Santander 1 - 1
SPA PRFEF 19/09 - 17:00 Finished Internacional de Madrid 3 - 2 คูลทูรัล เลโอเนซ่า 1 - 1
SPA PRFEF 19/09 - 17:00 Finished Real Madrid B 2 - 1 กิมนาสติก ตาร์ราโกน่า 1 - 0
SPA PRFEF 19/09 - 17:00 Finished Sevilla FC B 1 - 3 ซีดี อัลโคยาโน่ 1 - 2
SPA SRFEF 19/09 - 17:00 Finished Palencia CA 1 - 1 เอดี ยูนิโอน 0 - 0
SPA SRFEF 19/09 - 17:00 Finished เรอัล ลาวิเลส 1 - 1 Gimnastica Segoviana 1 - 1
SPA SRFEF 19/09 - 17:00 Finished Ebro 1 - 1 Andratx 1 - 1
SPA SRFEF 19/09 - 17:00 Finished Ejea 1 - 1 Huesca B 1 - 0
SPA SRFEF 19/09 - 17:00 Finished Espanyol B 1 - 0 บาดาโลน่า 0 - 0
SPA SRFEF 19/09 - 17:00 Finished Formentera 1 - 1 Tarazona 0 - 0
SPA SRFEF 19/09 - 17:00 Finished Pena Deportiva 3 - 0 Brea 2 - 0
SPA SRFEF 19/09 - 17:00 Finished Teruel 2 - 2 Ibiza Islas Pitiusas 1 - 1
SPA SRFEF 19/09 - 17:00 Finished Ceuta 0 - 0 Las Palmas B 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished Estradense 2 - 4 Barco 2 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished ราปิโด เด บัลซัส 1 - 1 Ponteareas 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished Covadonga 3 - 2 Roces 0 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished Gijon Industrial 3 - 2 EI San Martin 1 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished Llanes 2 - 1 Gijon B 1 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished Real Titanico 0 - 1 Luarca 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished SD Navarro CF 0 - 3 Tuilla 0 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished Castelldefels 0 - 2 Vilafranca 0 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished L Hospitalet 0 - 0 San Cristobal CP 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished Villaviciosa 3 - 1 Carabanchel 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished Almeria B 2 - 1 CD Alhaurino 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished Huetor Vega 2 - 2 Huetor Tajar 1 - 2
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished Malaga B 1 - 1 Torre del Mar 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished Cartaya 0 - 1 Antoniano 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished Pozoblanco 1 - 1 Xerez CD 1 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished Puente Genil 1 - 2 CD Gerena 1 - 2
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished Recreativo Huelva 2 - 0 Ceuta B 1 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished Tomares UD 1 - 3 CD Utrera 1 - 3
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished Binissalem 3 - 1 Portmany 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished San Rafael 2 - 3 Manacor 1 - 2
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished Soller 2 - 0 Inter Ibiza 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished Diocesano 0 - 3 Moralo 0 - 2
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished Olivenza 2 - 2 Llerenense 0 - 2
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished Berceo 0 - 4 Alfaro 0 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 17:00 Finished Azuqueca 0 - 0 Albacete B 0 - 0
THA TL2 19/09 - 17:00 Finished เอ็มโอเอฟ ศุลกากร ยูไนเต็ด 1 - 3 ชัยนาท 0 - 2
NET E 19/09 - 17:15 Finished เฮด อีเกิ้ลส์ 1 - 0 พีอีซี ซโวลล์ 0 - 0
UKR PL 19/09 - 17:15 Finished Podillya Khmelnytskyi 4 - 1 Kremin 0 - 0
ITA SA 19/09 - 17:30 Finished เอ็มโปลี 0 - 3 ซามพ์โดเรีย 0 - 1
POL E 19/09 - 17:30 Finished Stal Mielec 0 - 3 Rakow 0 - 0
ROM L1 19/09 - 17:30 Finished Academica Clinceni 0 - 1 FC Arges 0 - 0
SPA SRFEF 19/09 - 17:30 Finished Osasuna B 1 - 1 Real Sociedad C 1 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 17:30 Finished Silva SD 1 - 0 Alondras 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 17:30 Finished Granollers 2 - 3 Asco 1 - 1
THA TL2 19/09 - 17:30 Finished ราชนาวี 2 - 3 นครปฐม 2 - 1
TUR SL 19/09 - 17:30 Finished Giresunspor 0 - 0 คอนยาสปอร์ 0 - 0
TUR 1L 19/09 - 17:30 Finished Tuzlaspor 0 - 0 บูร์ซาสปอร์ 0 - 0
POL D1 19/09 - 17:40 Finished Tychy 1 - 1 Widzew Lodz 0 - 0
FRA L1 19/09 - 18:00 Finished นีซ 2 - 2 โมนาโก 0 - 1
CZE PKP 19/09 - 18:00 Finished Luze 0 - 3 Moravany 0 - 0
DEN 1D 19/09 - 18:00 Finished Hvidovre IF 3 - 2 Vendsyssel 3 - 0
DEN 2D 19/09 - 18:00 Finished Naestved 4 - 0 Middelfart 2 - 0
ENG PL2 19/09 - 18:00 Finished เชลซี U23 1 - 6 อาเซนอล U23 0 - 4
GER 3L 19/09 - 18:00 Finished Freiburg II 2 - 0 Viktoria Berlin 1 - 0
GER RN 19/09 - 18:00 Finished Eilenburg 1 - 1 Lokomotive Leipzig 0 - 0
GER RN 19/09 - 18:00 Postponed Halberstadt 0 - 0 Altglienicke 0 - 0
GER RN 19/09 - 18:00 Finished Tasmania Berlin 3 - 3 Furstenwalde 2 - 0
GER ONOFV 19/09 - 18:00 Finished Stern 2 - 2 Brandenburger 2 - 0
GER OB 19/09 - 18:00 Finished Schwachhausen 0 - 2 BTS Neustadt 0 - 2
ITA P1 19/09 - 18:00 Finished โบโลญญ่า U19 1 - 3 อินเตอร์ มิลาน U19 0 - 0
KAZ PL 19/09 - 18:00 Finished Taraz 0 - 0 Tobol 0 - 0
LIT IL 19/09 - 18:00 Finished Kauno Zalgiris 2 0 - 1 Jonava 0 - 1
NOR D2 19/09 - 18:00 Finished Floya 2 - 6 Hodd 0 - 3
POL CL 19/09 - 18:00 Finished Gornik Z. U18 4 - 1 UKS SMS Lodz U18 0 - 1
RUS FNL 19/09 - 18:00 Finished Olimp-Dolgoprudny 1 - 1 SKA Khabarovsk 0 - 1
SCO P 19/09 - 18:00 Finished Dundee Utd 1 - 0 Dundee FC 0 - 0
SPA SRFEF 19/09 - 18:00 Finished ยูดี ซานเฟอร์นันโด 0 - 1 Mensajero 0 - 0
SPA SRFEF 19/09 - 18:00 Finished Tamaraceite 0 - 2 อันเทคัวร่า CF 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 18:00 Finished La Cuadra 1 - 2 Las Palmas C 1 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 18:00 Finished Lanzarote 3 - 0 Gran Tarajal 3 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 18:00 Finished Las Zocas 0 - 1 Atl. Paso 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 18:00 Finished Vera 1 - 0 CD Marino 1 - 0
SWE S 19/09 - 18:00 Finished Akropolis 0 - 2 Vasteras SK 0 - 1
SWE D1 19/09 - 18:00 Finished Orebro Syr. 0 - 1 Pitea 0 - 0
SWE D2 19/09 - 18:00 Finished Gute 0 - 2 Osteraker IFK 0 - 1
SWE D2 19/09 - 18:00 Finished Vinbergs 2 - 2 BK Astrio 1 - 1
SWE D2 19/09 - 18:00 Finished Prespa Birlik 4 - 1 Eslovs 0 - 0
THA TL1 19/09 - 18:00 Finished นครราชสีมา 1 - 0 โปลิศ เทโร 1 - 0
THA TL1 19/09 - 18:00 Postponed ประทุม ยูไนเต็ด 0 - 0 เมืองทอง ยูไนเต็ด 0 - 0
THA TL1 19/09 - 18:00 Finished สุพรรณบุรี 2 - 2 ประจวบ 0 - 1
THA TL2 19/09 - 18:00 Finished ระยอง เอฟซี 0 - 1 ระนอง 0 - 0
TUR 3LG3 19/09 - 18:00 Finished Edirnespor 0 - 0 Kirikkale Buyuk Anadolu 0 - 0
UZB SL 19/09 - 18:00 Finished Andijan 1 - 0 Pakhtakor 1 - 0
IND L1 19/09 - 18:15 Finished PSS Sleman 2 - 1 Arema FC 1 - 1
AND PD 19/09 - 18:30 Finished UE Santa Coloma 2 - 1 FC Santa Coloma 2 - 0
BEL JPL 19/09 - 18:30 Finished St. Truiden 1 - 2 เกงค์ 1 - 0
GER 2B 19/09 - 18:30 Finished Aue 1 - 4 พาเดอร์บอร์น 0 - 3
GER 2B 19/09 - 18:30 Finished Darmstadt 1 - 0 SG Dynamo Dresden 1 - 0
GER 2B 19/09 - 18:30 Finished St. Pauli 4 - 1 Ingolstadt 1 - 0
GER RN 19/09 - 18:30 Finished Meuselwitz 1 - 3 Berliner AK 07 0 - 2
RÉ R1 19/09 - 18:30 Finished Makes 0 - 1 Piton 0 - 0
RÉ R1 19/09 - 18:30 Finished Sainte-Marienne 1 - 2 St. Louis 0 - 0
RÉ R1 19/09 - 18:30 Postponed Saint-Pierroise 0 - 0 SDEFA 0 - 0
RÉ R1 19/09 - 18:30 Finished Trois Bassins 2 - 0 Jeanne d'Arc 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 18:30 Finished SD Tenisca 1 - 1 Villa Santa Brigida 0 - 0
ALB S 19/09 - 18:45 Finished KF Tirana 1 - 1 Egnatia 0 - 0
SPA LL 19/09 - 19:00 Finished มายอร์ก้า 0 - 0 บียาร์เรอัล 0 - 0
AFR CAFCC 19/09 - 19:00 Finished Ethiopia Bunna (Eth) 1 - 3 URA SC (Uga) 0 - 1
ARM FL 19/09 - 19:00 Finished Alashkert 2 0 - 2 Shirak Gyumri 0 - 1
ARM FL 19/09 - 19:00 Finished Ararat-Armenia 2 0 - 0 Gandzasar 0 - 0
BEL PL 19/09 - 19:00 Finished Belshina 1 - 2 Volna Pinsk 1 - 1
CAM EO 19/09 - 19:00 Finished Eding Sport 3 - 2 Tonnerre 2 - 0
CZE P 19/09 - 19:00 Finished Admira Prague B 2 - 0 Hostivar 2 - 0
CZE 2LW 19/09 - 19:00 Finished Ostrava W 1 - 2 FC Praha W 0 - 1
DEN S 19/09 - 19:00 Finished Randers FC 3 - 2 Nordsjaelland 3 - 2
DEN S 19/09 - 19:00 Finished Vejle 1 - 1 Viborg 1 - 1
DR L1 19/09 - 19:00 Finished RCK 0 - 1 Groupe Bazano 0 - 0
EST M 19/09 - 19:00 Finished Flora 2 - 0 Kalju 2 - 0
FIN V 19/09 - 19:00 Finished Honka 0 - 0 HJK 0 - 0
FIN KGA 19/09 - 19:00 Finished PeKa 1 - 2 Keski-Uusimaa 0 - 0
GEO CEL2 19/09 - 19:00 Finished Bolnisi 2 - 0 Chikhura 1 - 0
GEO CEL2 19/09 - 19:00 Finished FC Gareji Sagarejo 3 - 2 Merani Martvili 0 - 1
GEO CEL2 19/09 - 19:00 Finished Rustavi 5 - 1 WIT Georgia 3 - 1
GEO CEL2 19/09 - 19:00 Finished Shevardeni Tbilisi 1 - 1 Gagra 1 - 0
GEO CEL2 19/09 - 19:00 Finished Zugdidi 1 - 4 Merani Tbilisi 0 - 1
GER 3L 19/09 - 19:00 Finished Verl 0 - 2 Kaiserslautern 0 - 1
GER RN 19/09 - 19:00 Finished Altona 2 - 4 Phonix Lubeck 2 - 1
GER RW 19/09 - 19:00 Finished Bonner 1 - 1 Alemannia Aachen 0 - 0
GER RW 19/09 - 19:00 Finished Fortuna Koln 0 - 0 Dusseldorf II 0 - 0
GER RS 19/09 - 19:00 Finished Grossaspach 1 - 4 Balingen 0 - 1
GER RS 19/09 - 19:00 Finished Offenbach 2 - 0 Walldorf 1 - 0
GER RS 19/09 - 19:00 Finished Ulm 2 - 1 Kassel 0 - 0
GER ONOFV 19/09 - 19:00 Finished Mahlsdorf 1 - 1 CFC Hertha 0 - 1
GER ONOFV 19/09 - 19:00 Postponed Seelow 0 - 0 Hertha Zehlendorf 0 - 0
GER ONOFV 19/09 - 19:00 Finished Stendal 0 - 3 Rostocker FC 0 - 3
GER ONOFV 19/09 - 19:00 Finished Torgelower Greif 4 - 4 Hansa Rostock II 3 - 3
GER ONOFV 19/09 - 19:00 Finished Grimma 3 - 0 Einheit Rudolstadt 2 - 0
GER ONOFV 19/09 - 19:00 Finished Inter Leipzig 0 - 1 Arnstadt 0 - 1
GER ONOFV 19/09 - 19:00 Finished Jena II 2 - 1 An der Fahner Hohe 0 - 0
GER OS 19/09 - 19:00 Finished Todesfelde 1 - 1 Eichede 0 - 0
GER OH 19/09 - 19:00 Finished Rugenbergen 1 - 4 SC Victoria Hamburg 1 - 0
GER OH 19/09 - 19:00 Finished TSV Buchholz 08 3 - 3 Hamburger SV III 0 - 1
GER OB 19/09 - 19:00 Finished Hemelingen 5 - 2 Habenhauser 3 - 0
GER JBS 19/09 - 19:00 Finished Kaiserslautern U19 3 - 0 Furth U19 0 - 0
GER JBS 19/09 - 19:00 Finished Stuttgarter Kickers U19 1 - 3 เนิอร์นแบร์ค U19 1 - 1
KEN PL 19/09 - 19:00 Finished Vihiga United 0 - 1 Police FC 0 - 1
LAT 1L 19/09 - 19:00 Finished Alberts JDFS 1 - 1 Grobina 0 - 0
LAT LC 19/09 - 19:00 Finished FK Liepaja 2 - 0 Valmiera 0 - 0
LIT AL 19/09 - 19:00 Finished Riteriai 4 - 0 Nevezis Kedainiai 0 - 0
NET DD 19/09 - 19:00 Finished Blauw Geel 0 - 2 ADO 20 Heemskerk 0 - 1
NET DD 19/09 - 19:00 Finished DEM 1 - 2 Gemert 0 - 1
NET DD 19/09 - 19:00 Finished Dongen 1 - 1 HSC '21 0 - 0
NET DD 19/09 - 19:00 Finished GVV Unitas 4 - 2 OSS '20 2 - 1
NET DD 19/09 - 19:00 Finished Hoogland 0 - 0 EVV 0 - 0
NET DD 19/09 - 19:00 Finished HV & CV Quick 1 - 0 Watergraafsmeer 0 - 0
NET DD 19/09 - 19:00 Finished HVV Hollandia 1 - 1 Oostzaan 1 - 0
NET DD 19/09 - 19:00 Finished USV Hercules 4 - 1 UNA 1 - 0
NOR D3 19/09 - 19:00 Finished Grorud 2 3 - 1 Lillestrom 2 3 - 0
POL D2 19/09 - 19:00 Finished Pogon Siedlce 1 - 2 Grodzisk M. 1 - 2
POL IIIL 19/09 - 19:00 Finished Jagiellonia II 2 - 0 Sokol Aleksandrow L. 2 - 0
POR CP 19/09 - 19:00 Finished FC Barreirense 1 - 2 Olhanense 1 - 1
RUS FNL 19/09 - 19:00 Finished Spartak Moscow 2 1 - 2 Baltika 0 - 0
SPA LL2 19/09 - 19:00 Finished เอสดี ฮูเอสก้า 0 - 0 ฟูเอนลาบราดา 0 - 0
SWE D2 19/09 - 19:00 Finished Nykopings 4 - 5 Syrianska 0 - 5
THA TL2 19/09 - 19:00 Finished ขอนแก่น เอฟซี 1 - 1 เชียงใหม่ เอฟซี 0 - 1
THA TL2 19/09 - 19:00 Finished แพร่ 2 - 1 อยุธยา ยูไนเต็ด 1 - 1
TUR 2LWG 19/09 - 19:00 Finished 24 Erzincanspor 1 - 3 Isparta 32 Spor 1 - 2
TUR 2LWG 19/09 - 19:00 Finished Pazarspor 3 - 2 Ankara Demirspor 2 - 1
TUR 2LRG 19/09 - 19:00 Finished Bayburt 2 - 0 Serik Belediyespor 1 - 0
TUR 2LRG 19/09 - 19:00 Finished Sivas Belediyespor 4 - 0 Kahramanmarasspor 1 - 0
TUR 2LRG 19/09 - 19:00 Finished Vanspor FK 3 - 1 Diyarbekirspor 1 - 0
TUR 3LG1 19/09 - 19:00 Finished Batman Petrolspor 1 - 1 Bergama Bld. 1 - 0
TUR 3LG1 19/09 - 19:00 Finished Elazigspor 2 - 2 Hopaspor 2 - 1
TUR 3LG1 19/09 - 19:00 Finished Kahta 3 - 3 Karaman Bld. 3 - 1
TUR 3LG2 19/09 - 19:00 Finished Siirt Ozel 1 - 1 Bayrampasa 0 - 0
TUR 3LG3 19/09 - 19:00 Finished Gumushanespor 2 - 0 Karakopru 1 - 0
TUR 3LG3 19/09 - 19:00 Finished Mardin BB 2 - 2 Karsiyaka 1 - 1
TUR 3LG3 19/09 - 19:00 Finished Ofspor 1 - 2 Agri 1970 0 - 1
WOR FI 19/09 - 19:00 Finished เบลเยียม U16 0 - 2 โปรตุเกส U16 0 - 0
NET E 19/09 - 19:30 Finished พีเอสวี 0 - 4 เฟเยนูร์ด 0 - 1
ASI ACW 19/09 - 19:30 Finished Malaysia W 0 - 4 Thailand W 0 - 3
AUS AB 19/09 - 19:30 Finished A. Klagenfurt 1 - 1 แอลเอเอสเค ลินซ์ 0 - 1
AUS AB 19/09 - 19:30 Finished Sturm Graz 5 - 0 Tirol 2 - 0
AUS RE 19/09 - 19:30 Finished Admira (Am) 2 - 2 Wiener Neustadt 2 - 1
GER OB 19/09 - 19:30 Finished Walldorf II 3 - 2 Rielasingen-Arlen 1 - 0
ITA SC 19/09 - 19:30 Finished Padova 2 - 0 Triestina 1 - 0
ITA SC 19/09 - 19:30 Finished Piacenza 1 - 1 Pro Patria 0 - 0
ITA SC 19/09 - 19:30 Finished Sudtirol 1 - 0 Pergolettese 0 - 0
ITA SC 19/09 - 19:30 Finished Trento 1 - 0 Giana Erminio 1 - 0
ITA SC 19/09 - 19:30 Finished ACR Messina 1 - 0 Virtus Francavilla 0 - 0
ITA SC 19/09 - 19:30 Finished Catania 1 - 2 Bari 0 - 0
ITA SC 19/09 - 19:30 Finished Latina 1 - 1 Foggia 0 - 1
ITA SC 19/09 - 19:30 Finished Paganese 2 - 1 Taranto 1 - 0
ITA SC 19/09 - 19:30 Finished Palermo 0 - 0 Catanzaro 0 - 0
ITA SC 19/09 - 19:30 Finished Potenza 1 - 1 Monterosi FC 0 - 0
ITA SC 19/09 - 19:30 Finished Turris 0 - 1 Picerno 0 - 0
LEB PL 19/09 - 19:30 Finished Bourj FC 1 - 1 Tadamon 1 - 1
MAL SL 19/09 - 19:30 Finished Chitipa United 1 - 0 TN Stars 0 - 0
MAL SL 19/09 - 19:30 Postponed Kamuzu Barracks 0 - 0 Big Bullets 0 - 0
MOZ M 19/09 - 19:30 Postponed Costa do Sol 0 - 0 UD Songo 0 - 0
MOZ M 19/09 - 19:30 Finished Ferroviario Beira 2 - 0 Matchedje Mocuba 0 - 0
MOZ M 19/09 - 19:30 Finished Ferroviario Lichinga 1 - 1 Ferroviario Maputo 0 - 0
MOZ M 19/09 - 19:30 Finished Ferroviario Nampula 0 - 0 LD Maputo 0 - 0
MOZ M 19/09 - 19:30 Finished Textafrica 2 - 0 Desportivo Maputo 0 - 0
NET TD 19/09 - 19:30 Finished AFC 2 - 1 TEC 1 - 1
NET DD 19/09 - 19:30 Finished Groene Ster 0 - 0 Westlandia 0 - 0
NOR D2 19/09 - 19:30 Finished Levanger 0 - 1 Egersunds 0 - 1
SWI PL 19/09 - 19:30 Finished Cham 1 - 2 Rapperswil 1 - 0
SWI SC 19/09 - 19:30 Finished Rorschach 0 - 3 บาเซิ่ล 0 - 1
TUR 2LWG 19/09 - 19:30 Finished 1922 Konyaspor 1 - 2 อคิห์ซาร์ เบเลดิเยสปอร์ 0 - 0
TUR 2LWG 19/09 - 19:30 Finished Zonguldak 0 - 1 Usakspor 0 - 1
TUR 3LG1 19/09 - 19:30 Finished Erbaaspor 1 - 1 Catalca 0 - 0
TUR 3LG1 19/09 - 19:30 Finished Nevsehirspor 0 - 0 Osmaniyespor 0 - 0
TUR 3LG2 19/09 - 19:30 Finished Aksaray Bld. 1 - 0 Altindag Bld. 0 - 0
TUR 3LG2 19/09 - 19:30 Finished Hacettepe 1 - 2 52 Orduspor 1 - 0
TUR 3LG2 19/09 - 19:30 Finished Kestel 2 - 0 Elazig Karakocan 0 - 0
TUR 3LG3 19/09 - 19:30 Finished Ceyhanspor 2 - 6 Tepecik 0 - 4
TUR 3LG3 19/09 - 19:30 Finished Icel 2 - 4 Fethiyespor 0 - 1
TUR 3LG3 19/09 - 19:30 Finished Kardemir Karabuk 0 - 3 Modafenspor 0 - 2
UKR PL 19/09 - 19:30 Finished Ahrobiznes Volochysk 0 - 2 Olimpik Donetsk 0 - 0
ENG PL 19/09 - 20:00 Finished ไบรท์ตัน 2 - 1 เลสเตอร์ ซิตี้ 1 - 0
ENG PL 19/09 - 20:00 Finished เวสต์แฮม 1 - 2 แมนเชสเตอร์ยูไนเต็ด 1 - 1
FRA L1 19/09 - 20:00 Finished อองเช่ร์ 1 - 4 น็องต์ 1 - 3
FRA L1 19/09 - 20:00 Finished Clermont 1 - 1 แบรสต์ 0 - 0
FRA L1 19/09 - 20:00 Finished แร็งส์ 0 - 0 ลอริยองต์ 0 - 0
FRA L1 19/09 - 20:00 Finished ทรัวส์ 1 - 1 มงต์เปลลิเย่ร์ 1 - 0
ITA SA 19/09 - 20:00 Finished Venezia 1 - 2 สเปเซีย 0 - 1
AFR CAFCL 19/09 - 20:00 Finished APR (Rwa) 2 - 1 Mogadishu City (Som) 0 - 1
AFR CAFCL 19/09 - 20:00 Finished Maniema (Drc) 2 - 0 Bouenguidi (Gab) 2 - 0
AFR CAFCC 19/09 - 20:00 Finished Kabwe (Zam) 1 - 2 CFFA (Mad) 1 - 1
BEL VL 19/09 - 20:00 Finished ดินาโม มินส์ 2 - 1 Isloch 0 - 0
BEL ND1 19/09 - 20:00 Finished Boom 0 - 0 Heist 0 - 0
BEL SADGACFF 19/09 - 20:00 Finished Hamoir 3 - 2 ทูบิซ 1 - 1
BEL SADGACFF 19/09 - 20:00 Finished Solieres Sport 2 - 2 Warnant 0 - 0
BEL SADGACFF 19/09 - 20:00 Finished Stockay-Warfusee 2 - 4 RAAL La Louviere 1 - 1
BEL SADGVFVA 19/09 - 20:00 Finished Dikkelvenne 3 - 2 Gullegem 1 - 0
BEL SADGVFVA 19/09 - 20:00 Finished Merelbeke 3 - 1 Oudenaarde 0 - 0
BEL SADGVFVA 19/09 - 20:00 Finished Zelzate 0 - 1 Olsa Brakel 0 - 0
BEL SADGVFVA 19/09 - 20:00 Finished Zwevezele 2 - 2 Petegem 2 - 0
BEL SADGVFVB 19/09 - 20:00 Finished Belisia Bilzen 1 - 0 City Pirates 0 - 0
BEL SADGVFVB 19/09 - 20:00 Finished Diegem 1 - 1 Aalst 1 - 1
BEL SADGVFVB 19/09 - 20:00 Finished Pepingen 2 - 0 Hasselt 2 - 0
BRA BU20 19/09 - 20:00 Finished America MG U20 0 - 1 Palmeiras U20 0 - 1
BRA BU20 19/09 - 20:00 Finished Vasco U20 4 - 0 Ceara U20 2 - 0
BUR PL 19/09 - 20:00 Finished Aigle Noir 2 - 1 Musongati 2 - 1
BUR PL 19/09 - 20:00 Postponed Bumamuru 0 - 0 New Oil 0 - 0
BUR PL 19/09 - 20:00 Postponed Flambeau de l'Est 0 - 0 Olympic S. 0 - 0
BUR PL 19/09 - 20:00 Finished Rukinzo 1 - 2 Flambeau de l'Est 0 - 1
BUR PL 19/09 - 20:00 Postponed Rukinzo 0 - 0 Les Crocos 0 - 0
DEN 1D 19/09 - 20:00 Finished Nykobing 4 - 1 Jammerbugt 0 - 1
ENG PL2 19/09 - 20:00 Finished ลิเวอร์พูล U23 0 - 4 ลีดส์ ยูไนเต็ด U23 0 - 2
ENG PL2 19/09 - 20:00 Finished เซาแธมป์ตัน U23 0 - 2 เบิร์นลี่ย์ U23 0 - 1
FIN 19/09 - 20:00 Finished Ekenas 2 - 3 VPS 0 - 2
FIN 19/09 - 20:00 Finished Gnistan 1 - 0 JIPPO 0 - 0
FIN 19/09 - 20:00 Finished Klubi 04 2 - 4 TPS 1 - 2
FIN 19/09 - 20:00 Finished MuSa 1 - 5 Jaro 1 - 2
FIN 19/09 - 20:00 Finished PK-35 3 - 1 Mikkelin 2 - 0
FIN 19/09 - 20:00 Finished Rovaniemi 3 - 3 KPV Kokkola 0 - 2
GER RN 19/09 - 20:00 Finished Delmenhorst 1 - 2 Oldenburg 0 - 2
GER RN 19/09 - 20:00 Finished Hildesheim 3 - 1 Hannoverscher SC 2 - 0
GER OS 19/09 - 20:00 Finished Frisia Risum-Lindholm 2 - 1 Flensburg 0 - 1
GER OS 19/09 - 20:00 Finished Preussen Reinfeld 1 - 0 Eutin 0 - 0
GER OB 19/09 - 20:00 Finished Aumund-Vegesack 2 - 2 Union 60 Bremen 1 - 1
GER OB 19/09 - 20:00 Finished Borgfeld 2 - 5 Blumenthaler 2 - 1
GER OB 19/09 - 20:00 Finished Hastedt 0 - 4 Vatan Bremen 0 - 1
GER OB 19/09 - 20:00 Finished Komet Arsten 3 - 4 Leher 1 - 3
GER ON 19/09 - 20:00 Finished Gifhorn 0 - 3 Egestorf-Langreder 0 - 2
GER ON 19/09 - 20:00 Finished Hagen/Uthlede 2 - 2 Eintracht Celle 2 - 1
GER ON 19/09 - 20:00 Finished Rotenburger 1 - 1 Bersenbruck 0 - 0
GER ON 19/09 - 20:00 Finished Spelle-Venhaus 0 - 2 Lohne 0 - 0
GER ON 19/09 - 20:00 Finished SVG Gottingen 0 - 0 Lupo-Martini Wolfsburg 0 - 0
GER ON 19/09 - 20:00 Finished VfL Oldenburg 1 - 1 Heeslinger 1 - 1
GER OW 19/09 - 20:00 Finished ASC 09 Dortmund 2 - 2 Schermbeck 2020 2 - 0
GER OW 19/09 - 20:00 Finished Erndtebruck 3 - 0 FC Gutersloh 2 - 0
GER OW 19/09 - 20:00 Finished Finnentrop/Bamenohl 3 - 3 Ennepetal 3 - 0
GER OW 19/09 - 20:00 Finished Holzwickeder SC 1 - 3 SG Wattenscheid 1 - 1
GER OW 19/09 - 20:00 Finished Kaan-Marienborn 3 - 3 Clarholz 0 - 1
GER OW 19/09 - 20:00 Finished Paderborn II 3 - 1 Siegen 0 - 0
GER OW 19/09 - 20:00 Finished Preussen Munster 2 4 - 2 Vreden 2 - 2
GER OW 19/09 - 20:00 Finished RSV Meinerzhagen 2 - 0 Hammer SpVgg. 1 - 0
GER OW 19/09 - 20:00 Finished Westfalia Rhynern 3 - 0 Eintracht Rheine 1 - 0
GER OH 19/09 - 20:00 Finished Eddersheim 2 - 1 Hessen Dreieich 2 - 1
GER OH 19/09 - 20:00 Finished Ginsheim 1 - 1 TUS Dietkirchen 0 - 0
GER OH 19/09 - 20:00 Finished RW Walldorf 3 - 4 Friedberg 2 - 1
GER OH 19/09 - 20:00 Finished Zeilsheim 1 - 5 Waldgirmes 1 - 2
GER OR 19/09 - 20:00 Finished Gonsenheim 0 - 2 Salmrohr 0 - 1
GER OBN 19/09 - 20:00 Finished DJK Bamberg 4 - 1 Ammerthal 1 - 1
GER OM 19/09 - 20:00 Finished Bergisch Gladbach 7 - 0 Eilendorf 3 - 0
GER OM 19/09 - 20:00 Finished Duren 5 - 0 Alfter 1 - 0
GER OM 19/09 - 20:00 Finished Freialdenhoven 3 - 1 Siegburger 2 - 1
GER OM 19/09 - 20:00 Finished Hennef 2 - 1 Glesch-Paffendorf 1 - 0
GER OM 19/09 - 20:00 Finished Hurth 2 - 0 Breinig 2 - 0
GER ON 19/09 - 20:00 Postponed Baumberg 0 - 0 SW Essen 0 - 0
GER ON 19/09 - 20:00 Finished Cronenberger 0 - 3 TuRU Dusseldorf 0 - 1
GER ON 19/09 - 20:00 Finished Jahn Hiesfeld 0 - 2 FC Monheim 0 - 0
GER ON 19/09 - 20:00 Finished Kleve 2 - 1 SpVgg Sterkrade-Nord 2 - 1
GER ON 19/09 - 20:00 Finished Meerbusch 2 - 1 TVD Velbert 0 - 0
GER ON 19/09 - 20:00 Finished Niederwenigern 2 - 1 1.FC Monchengladbach 0 - 0
GER ON 19/09 - 20:00 Finished Schonnebeck 0 - 2 Germania Ratingen 0 - 1
GRE SL 19/09 - 20:00 Finished Smyrnis 1 - 3 Volos 0 - 1
HUN HC 19/09 - 20:00 Finished Bonyhad 0 - 1 Pecsi MFC 0 - 1
HUN HC 19/09 - 20:00 Finished Felsozsolca 0 - 10 Kecskemeti TE 0 - 6
HUN HC 19/09 - 20:00 Finished Hatvan 0 - 9 เฟเรนซ์วารอส 0 - 2
HUN HC 19/09 - 20:00 Finished Karancslapujto 0 - 5 Nagykanizsa 0 - 0
HUN HC 19/09 - 20:00 After Extra Sarosd 1 - 3 ESMTK Budapest 0 - 1
HUN HC 19/09 - 20:00 Finished Zalaszentgroti 0 - 2 III. Keruleti TVE 0 - 0
ISR LAS 19/09 - 20:00 Finished Maccabi Shaarayim FC 0 - 0 Hapoel Kfar Shalem 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Caronnese 1 - 1 Sanremese 0 - 1
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Casale 3 - 0 Ticino 3 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Chieri 3 - 1 Borgosesia 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Gozzano 1 - 1 Imperia 0 - 1
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Lavagnese 1 - 2 Citta di Varese 1 - 2
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Novara 1 - 1 Asti 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished PDHA 1 - 0 Sestri Levante 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Saluzzo 1 - 1 Bra 0 - 1
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Arconatese 2 - 1 USD Casatese 1 - 1
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Caravaggio 3 - 2 Desenzano Calvina 1 - 1
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Ciserano-Bergamo 1 - 1 Legnano 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Folgore Caratese 2 - 0 Olginatese 1 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Franciacorta 1 - 3 Ponte San Pietro 1 - 2
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Leon 1 - 0 Castellanzese 1 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Real Calepina 1 - 1 Brusaporto 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Sona 1 - 0 Crema 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Villa Valle 1 - 2 SG City Nova 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Abandoned Vis Nova Giussano 0 - 1 Breno 0 - 1
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Ambrosiana 0 - 3 ArzignanoChiampo 0 - 2
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Campodarsego 4 - 1 Este 2 - 1
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Cartigliano 2 - 0 Cattolica Calcio 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Delta Porto Tolle 3 - 1 Spinea 1 - 1
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Montebelluna 1 - 3 San Martino Speme 1 - 1
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Aglianese Calcio 4 - 0 Tritium 2 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Alcione Milano 0 - 1 Forli 0 - 1
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Ath. Carpi 0 - 2 G.S. Bagnolese 0 - 1
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Correggese 1 - 1 SCD Progresso 1 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Fanfulla 3 - 1 Sammaurese 1 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Ghivizzano Borgo 2 - 5 Sasso Marconi 1 - 4
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Mezzolara 0 - 0 San Donnino 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Real Forte Querceta 0 - 3 Ravenna 0 - 1
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Rimini 3 - 0 Prato 1 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Seravezza Pozzi 1 - 2 Lentigione 1 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Arezzo 2 - 1 Trestina 2 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Foligno 0 - 1 Montespaccato 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Follonica Gavorrano 2 - 0 ASD Cascina 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Pianese 1 - 0 Scandicci 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Poggibonsi 1 - 0 Cannara 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished San Donato 6 - 1 Unipomezia 2 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Sangiovannese 2 - 2 Rieti 2 - 2
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Tiferno Lerchi 1 - 1 Lornano Badesse 1 - 1
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Alto Casertano 0 - 0 Montegiorgio 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished ASD Pineto Calcio 1 - 2 Castelnuovo Vomano 0 - 2
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Fano 2 - 2 Vastese 2 - 1
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Fiuggi 0 - 1 S. N. Notaresco 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Nereto 0 - 2 Calcio Chieti 0 - 1
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Porto D'Ascoli 2 - 1 Matese 2 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Recanatese 0 - 4 US Tolentino 0 - 1
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Vastogirardi 1 - 2 Castelfidardo 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Arzachena 2 - 2 Lanusei Calcio 1 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Cassino 3 - 2 R. Monterotondo 1 - 2
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Gladiator 3 - 3 Aprilia 2 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Muravera 3 - 2 Atletico Uri 1 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Nuova Florida 2 - 0 Insieme Formia 1 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Ostia Mare 0 - 0 Cynthialbalonga 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Torres 0 - 1 Calcio Giugliano 0 - 1
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Vis Artena 0 - 2 Afragolese 0 - 1
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished A.C.D. Nardo 4 - 2 Altamura 3 - 1
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Audace Cerignola 3 - 1 Citta di Fasano 2 - 1
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Bisceglie 0 - 0 Nocerina 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Bitonto 2 - 2 Rotonda 2 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Casertana 2 - 1 SS Nola 1925 0 - 1
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Francavilla 2 - 1 Brindisi 1 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Gravina 1 - 2 Casarano 0 - 1
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Lavello 1 - 1 Molfetta Calcio 1 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Mariglianese 0 - 2 Sorrento 0 - 2
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Virtus Matino 1 - 1 San Giorgio 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished AS Acireale 1 - 0 Cittanovese 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Cavese 2 - 0 Rende 1 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Gelbison Cilento 2 - 0 Castrovillari 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Lamezia Terme 2 - 0 Troina 1 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Licata 1 - 0 FC Messina 1 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Paterno 1 - 0 Sancataldese 1 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Portici 1906 3 - 2 Giarre 1 - 1
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished Real Aversa 0 - 3 Santa Maria Cilento 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished S. Agata 1 - 2 Trapani 0 - 0
ITA SD 19/09 - 20:00 Finished San Luca 2 - 1 Biancavilla 1 - 1
ITA SBW 19/09 - 20:00 Finished Cittadella W 0 - 0 Chievo Verona W 0 - 0
ITA SBW 19/09 - 20:00 Finished Palermo W 0 - 2 Cortefranca W 0 - 0
ITA SBW 19/09 - 20:00 Finished Ravenna W 2 - 1 San Marino Academy W 0 - 0
ITA SBW 19/09 - 20:00 Finished Torres W 0 - 1 Brescia W 0 - 0
KAZ PL 19/09 - 20:00 Finished K. Almaty 1 - 0 Kyzylzhar 0 - 0
KOS S 19/09 - 20:00 Finished Dukagjini 1 - 2 Prishtina 1 - 0
LAT 1L 19/09 - 20:00 Finished Super Nova 0 - 3 Rezekne 0 - 0
NOR 1MFL 19/09 - 20:00 Finished Bregalnica Stip 2 - 0 Tikves 0 - 0
NOR 1MFL 19/09 - 20:00 Finished FK Skopje 0 - 2 Shkendija 0 - 1
NOR 1MFL 19/09 - 20:00 Finished Makedonija GP 0 - 2 Rabotnicki 0 - 0
NOR 1MFL 19/09 - 20:00 Finished Pelister 0 - 0 Akademija Pandev 0 - 0
NOR 1MFL 19/09 - 20:00 Finished Renova 1 - 0 Struga 0 - 0
NOR 1MFL 19/09 - 20:00 Finished Shkupi 3 - 0 Borec 2 - 0
NOR OBOS 19/09 - 20:00 Finished Fredrikstad 2 - 0 Ull/Kisa 0 - 0
NOR D3 19/09 - 20:00 Finished Lorenskog 4 - 2 Funnefoss/Vormsund 3 - 1
NOR D3 19/09 - 20:00 Postponed Ready 0 - 0 Sogndal 2 0 - 0
NOR D3 19/09 - 20:00 Finished Skanland 0 - 1 Mjolner 0 - 0
NOR D3 19/09 - 20:00 Finished Stabaek 2 0 - 1 Melbo 0 - 0
POL E 19/09 - 20:00 Finished Gornik Z. 1 - 0 Warta Poznan 1 - 0
POL D1 19/09 - 20:00 Finished Odra Opole 2 - 0 Stomil Olsztyn 1 - 0
POL D2 19/09 - 20:00 Finished Stezyca 3 - 0 Elblag 1 - 0
POR LP2 19/09 - 20:00 Finished Chaves 4 - 2 FC Porto B 0 - 2
ROM L1 19/09 - 20:00 Finished Sepsi Sf. Gheorghe 0 - 0 UTA Arad 0 - 0
RUS FNL 19/09 - 20:00 Finished Tekstilshtik 1 - 2 Volgar-Astrakhan 0 - 1
RUS FNL2 19/09 - 20:00 Finished Shinnik Yaroslavl 5 - 0 Khimik 2 - 0
SAN CS 19/09 - 20:00 Finished Faetano 0 - 1 Pennarossa 0 - 0
SAN CS 19/09 - 20:00 Finished San Giovanni 4 - 0 Juvenes/Dogana 1 - 0
SAN CS 19/09 - 20:00 Finished Tre Penne 2 - 0 Virtus 2 - 0
SLO DCW 19/09 - 20:00 Finished Belusa 3 - 3 Malzenice 2 - 1
SLO DCW 19/09 - 20:00 Finished Castkovce 2 - 2 AFC Nove Mesto 1 - 0
SLO DCW 19/09 - 20:00 Finished Marcelova 0 - 0 Velke Ludince 0 - 0
SLO DCE 19/09 - 20:00 Finished Mladost Kalsa 1 - 1 Slavia TU Kosice 0 - 0
SLO DCE 19/09 - 20:00 Finished Snina 5 - 0 1.FK Svidnik 2 - 0
SLO DCE 19/09 - 20:00 Finished Spisske Podhradie 0 - 3 Krompachy 0 - 1
SLO DCE 19/09 - 20:00 Finished Stropkov 3 - 1 Presov 1 - 1
SLO DCC 19/09 - 20:00 Finished Kovacova 2 - 1 Jednota Banova 0 - 1
SLO DCC 19/09 - 20:00 Finished Lip. Stiavnica 2 - 0 Krasno 2 - 0
SLO DCC 19/09 - 20:00 Finished Oravske Vesele 3 - 1 D. Kubin 1 - 1
SLO DCC 19/09 - 20:00 Finished Podkonice 3 - 1 Kalinovo 1 - 1
SLO DCC 19/09 - 20:00 Finished Rakytovce 3 - 1 Zarnovica 1 - 1
SLO P 19/09 - 20:00 Finished Tabor Sezana 4 - 0 Aluminij 1 - 0
SOU PL 19/09 - 20:00 Finished Swallows 0 - 3 Supersport Utd 0 - 0
SOU GAC 19/09 - 20:00 Finished Pretoria Callies 0 - 1 Free State Stars 0 - 1
SOU GAC 19/09 - 20:00 Finished Venda 0 - 0 Polokwane 0 - 0
SWE A 19/09 - 20:00 Finished Norrkoping 3 - 0 Orebro 1 - 0
SWE A 19/09 - 20:00 Finished ออสเตอร์ซุนด์เอฟเค 3 - 1 Elfsborg 2 - 0
SWE S 19/09 - 20:00 Finished Falkenbergs 0 - 2 Osters 0 - 0
SWE D2 19/09 - 20:00 Finished Karlstad II 0 - 1 Oddevold 0 - 1
SWI PL 19/09 - 20:00 Finished Stade Nyonnais 1 - 1 Breitenrain 0 - 1
SWI SC 19/09 - 20:00 Finished Chenois 2 - 7 St. Gallen 0 - 4
TUR SL 19/09 - 20:00 Finished กาลาตาซาราย 0 - 1 อลันยาสปอร์ 0 - 0
TUR 1L 19/09 - 20:00 Finished Samsunspor 2 - 2 Genclerbirligi 1 - 1
TUR 2LWG 19/09 - 20:00 Finished Kirklarelispor 3 - 2 Eskisehirspor 2 - 1
TUR 2LRG 19/09 - 20:00 Finished Bodrumspor 3 - 0 Ergene Velimese 1 - 0
TUR 2LRG 19/09 - 20:00 Finished Inegolspor 0 - 2 Etimesgut 0 - 0
TUR 2LRG 19/09 - 20:00 Finished Soma Spor 3 - 3 Afjet Afyonspor 1 - 2
TUR 3LG1 19/09 - 20:00 Finished Arnavutkoy Bl. 2 - 1 Bursa 0 - 1
TUR 3LG1 19/09 - 20:00 Finished Hendek 0 - 0 Mamak 0 - 0
TUR 3LG1 19/09 - 20:00 Finished Kutahyaspor 0 - 0 Fatsa Belediyespor 0 - 0
TUR 3LG2 19/09 - 20:00 Finished Darica Genclerbirligi 0 - 1 Malatya 0 - 1
TUR 3LG2 19/09 - 20:00 Finished Kizilcaboluk Spor Kulubu 0 - 4 Iskenderun 0 - 0
TUR 3LG2 19/09 - 20:00 Finished Kusadasispor 3 - 0 Yomraspor 1 - 0
TUR 3LG2 19/09 - 20:00 Finished Sile Yildizspor 1 - 0 Duzcespor 1 - 0
WAL PW 19/09 - 20:00 Finished Aberystwyth W 1 - 6 Cardiff Met. W 0 - 3
WAL PW 19/09 - 20:00 Finished Port Talbot W 0 - 1 Pontypridd W 0 - 0
WAL PW 19/09 - 20:00 Finished Swansea W 5 - 0 Barry W 1 - 0
WAL PW 19/09 - 20:00 Finished TNS W 0 - 3 Cardiff City W 0 - 2
ZAM SL 19/09 - 20:00 Finished Power Dynamos 1 - 2 Green Eagles 0 - 1
GER ON 19/09 - 20:15 Finished Union Nettetal 0 - 1 DJK Teutonia St.Tonis 0 - 0
ISR LAS 19/09 - 20:15 Finished Holon Yermiyahu 1 - 1 H. Bikat Hayarden 1 - 1
GER B 19/09 - 20:30 Finished สตุ๊ตการ์ต 1 - 3 เลเวอร์คูเซ่น 1 - 2
CRO 2HNL 19/09 - 20:30 Finished Osijek 2 1 - 2 Croatia Zmijavci 1 - 1
CZE CFL 19/09 - 20:30 Finished Brozany 1 - 0 Bohemians 1905 B 1 - 0
CZE CFL 19/09 - 20:30 Finished Zapy 0 - 0 Usti nad Orlici 0 - 0
CZE DA 19/09 - 20:30 Finished Myto 5 - 1 Horovice 2 - 1
CZE DA 19/09 - 20:30 Finished Sokol Lom 3 - 1 Sobeslav 2 - 0
CZE DC 19/09 - 20:30 Finished Benatky n. Jiz. 1 - 1 Dvur Kralove 0 - 0
CZE DC 19/09 - 20:30 Finished Caslav 0 - 2 Vysoke Myto 0 - 1
CZE DC 19/09 - 20:30 Finished Hlinsko 2 - 1 Nachod 2 - 0
CZE DC 19/09 - 20:30 Finished Kolin 2 - 1 Horky nad Jizerou 0 - 0
CZE DD 19/09 - 20:30 Finished Stara Rise 0 - 2 Start Brno 0 - 1
CZE DD 19/09 - 20:30 Finished Zdar na Sazavou 0 - 6 Hodonin 0 - 3
CZE DD 19/09 - 20:30 Finished Zdirec n. D. 0 - 3 Velka Bites 0 - 1
CZE DE 19/09 - 20:30 Finished FK Kozlovice 3 - 0 Sumperk 1 - 0
CZE DE 19/09 - 20:30 Finished Strani 1 - 0 HFK Olomouc 0 - 0
CZE DF 19/09 - 20:30 Postponed Bohumin 0 - 0 Karvina B 0 - 0
CZE DF 19/09 - 20:30 Finished Bruntal 1 - 3 Frydlant n. O. 0 - 1
CZE DF 19/09 - 20:30 Finished Frenstat p. R. 3 - 2 Bilovec 2 - 1
CZE MKP 19/09 - 20:30 Finished Moravan Oldrisov 3 - 0 Dolni Datyne 2 - 0
CZE ZKP 19/09 - 20:30 Finished Borsice 3 - 2 Stitna nad Vlari 1 - 0
CZE VKP 19/09 - 20:30 Finished Ledec nad Sazavou 1 - 1 Velke Mezirici B 1 - 0
CZE VKP 19/09 - 20:30 Finished Nova Ves 3 - 0 Okrisky 3 - 0
CZE OKP 19/09 - 20:30 Finished Brodek u Prerova 2 - 1 Bohunovice 1 - 0
CZE OKP 19/09 - 20:30 Finished Medlov 3 - 1 Kralice na Hane 0 - 1
CZE OKP 19/09 - 20:30 After Penalties SK Lipova 2 - 1 Zabreh 1 - 1
CZE PKP 19/09 - 20:30 Finished Holice 4 - 3 SK Pardubicky 2 - 1
CZE PKP 19/09 - 20:30 Finished Horni Redice 1 - 0 Tremosnice 1 - 0
CZE PKP 19/09 - 20:30 Finished Lanskroun 4 - 0 Svitavy 2 - 0
CZE PKP 19/09 - 20:30 Finished Prosec 0 - 4 Moravska Trebova 0 - 1
DR L1 19/09 - 20:30 Finished Etoile de Kivu 1 - 0 Renaissance 0 - 0
GER OB 19/09 - 20:30 Finished SFL Bremerhaven 4 - 8 Werder Bremen III 2 - 4
GER OW 19/09 - 20:30 Finished Westfalia Herne 1 - 1 Sprockhovel 1 - 0
GER OM 19/09 - 20:30 Finished Frechen 7 - 0 Wesseling-Urfeld 5 - 0
GER OM 19/09 - 20:30 Finished Friesdorf 1 - 1 FC Viktoria 08 1 - 0
GER OM 19/09 - 20:30 Finished VfL Vichttal 3 - 2 Deutz 1 - 1
GER ON 19/09 - 20:30 Finished Bocholt 1 - 1 SSVg Velbert 1 - 0
GER ON 19/09 - 20:30 Finished Dusseldorf-West 1 - 0 Kray 1 - 0
ISR LAN 19/09 - 20:30 Finished Ironi Tiberias 2 - 1 Shapira 0 - 1
ISR LAS 19/09 - 20:30 Finished Bnei Eilat 2 - 3 Hapoel Bnei Lod 1 - 0
ISR LAS 19/09 - 20:30 Finished Maccabi Yavne 1 - 1 H. Marmorek 0 - 1
POR CP 19/09 - 20:30 Finished Fontinhas 2 - 2 Idanhense 0 - 1
RUS PL 19/09 - 20:30 Finished Nizhny Novgorod 2 - 3 Arsenal Tula 1 - 2
SLO 1LW 19/09 - 20:30 Finished Trencin W 0 - 1 Petrzalka W 0 - 1
UZB SL 19/09 - 20:30 Finished Metallurg Bekabad 0 - 1 Kokand 1912 0 - 0
IND L1 19/09 - 20:45 Finished Persipura Jayapura 0 - 0 เปอร์ซิจา จาการ์ตา 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 20:45 Finished Numancia B 2 - 0 Colegios Diocesanos 0 - 0
AFR CAFCC 19/09 - 21:00 Finished Interclube (Ang) 3 - 0 Mafunzo (Tan) 0 - 0
AND PD 19/09 - 21:00 Finished Atletic Escaldes 1 - 1 Sant Julia 0 - 1
AUS RC 19/09 - 21:00 Finished Ried (Am) 1 - 0 Sturm Graz (Am) 1 - 0
AUS RW 19/09 - 21:00 Finished Kitzbuhel 3 - 2 Hall 2 - 1
AUS RW 19/09 - 21:00 Finished Brauerei Egg 1 - 3 Dornbirner SV 1 - 0
AUS RW 19/09 - 21:00 Finished RW Rankweil 1 - 3 Rotenberg 1 - 2
BEL PL 19/09 - 21:00 Finished Naftan 5 - 1 Baranovici 2 - 1
BEL JPL 19/09 - 21:00 Finished รอยัล อันท์เวิร์ป 2 - 1 Seraing 0 - 0
BEL 1BPL 19/09 - 21:00 Finished เวสเตอร์โล 2 - 2 Deinze 0 - 1
BOS PL 19/09 - 21:00 Finished GOSK Gabela 2 - 0 Hadzici 1 - 0
BOS PL 19/09 - 21:00 Finished Omarska 3 - 0 Modrica 0 - 0
BRA SA 19/09 - 21:00 Finished Internacional 1 - 0 Fortaleza 0 - 0
BRA SC 19/09 - 21:00 Finished Ypiranga FC 0 - 0 Ituano 0 - 0
BRA CG2 19/09 - 21:00 Finished GE Gloria 3 - 2 Veranopolis 0 - 0
BUL TL 19/09 - 21:00 Postponed Atletik Kuklen 0 - 0 Asenovets 0 - 0
BUL TL 19/09 - 21:00 Finished Haskovo 5 - 2 Karnobat 3 - 1
BUL TL 19/09 - 21:00 Finished Dunav Ruse 8 - 0 Lokomotiv Ruse 3 - 0
CAM EO 19/09 - 21:00 Finished Fortuna Mfou 1 - 2 APEJES Academy 1 - 2
CZE 1L 19/09 - 21:00 Finished Karvina 1 - 1 Teplice 0 - 0
CZE 1L 19/09 - 21:00 Finished สปาร์ต้า ปราก 1 - 1 ยาโบลเนช 1 - 0
CZE JKP 19/09 - 21:00 Finished Ivancice 2 - 2 Svratka Brno 1 - 2
CZE JKP 19/09 - 21:00 Finished Rajecko 1 - 1 Bohunice 0 - 1
CZE KKP 19/09 - 21:00 Finished Cerveny Kostelec 1 - 4 Chlumec nad Cidlinou B 0 - 3
CZE KKP 19/09 - 21:00 After Penalties Jaromer 1 - 0 Kostelec n. O. 0 - 0
CZE KKP 19/09 - 21:00 Finished Police nad Metuji 2 - 3 Novy Bydzov 1 - 0
CZE KKP 19/09 - 21:00 Finished Rychnov n. Kneznou 1 - 2 Libcany 0 - 1
CZE KKP 19/09 - 21:00 Finished Vrchlabi 0 - 2 Slavia HK 0 - 1
DEN S 19/09 - 21:00 Finished Sonderjyske 1 - 0 Brondby 0 - 0
DR L1 19/09 - 21:00 Finished JSK 0 - 0 Don Bosco 0 - 0
ENG FAC 19/09 - 21:00 Finished Longlevens 1 - 3 Gloucester 1 - 1
FAR PL 19/09 - 21:00 Finished B36 Torshavn 5 - 0 IF Fuglafjordur 2 - 0
FAR PL 19/09 - 21:00 Finished Klaksvik 4 - 0 07 Vestur Sorvagur 2 - 0
FAR PL 19/09 - 21:00 Finished NSI Runavik 7 - 2 TB Tvoroyri 3 - 0
FAR PL 19/09 - 21:00 Finished Vikingur 3 - 1 Toftir 3 - 0
ICE P 19/09 - 21:00 Finished Akranes 5 - 0 Fylkir 1 - 0
ICE P 19/09 - 21:00 Finished Leiknir 0 - 1 Keflavik 0 - 1
ICE I 19/09 - 21:00 Finished Vestmannaeyjar 1 - 2 Vestri 0 - 0
ISR LAN 19/09 - 21:00 Finished Hapoel Kaukab 2 - 1 Hapoel Herzliya 1 - 0
ISR LAS 19/09 - 21:00 Finished M. Herzliya 0 - 2 Shimshon Kafr Qasim 0 - 0
ITA SD 19/09 - 21:00 Finished Fossano 0 - 2 Ligorna 0 - 0
KOS S 19/09 - 21:00 Finished Drenica 0 - 2 Drita 0 - 1
KOS S 19/09 - 21:00 Finished Gjilani 2 - 3 KF Ulpiana 0 - 0
LUX ND 19/09 - 21:00 Finished Rodange 1 - 4 Differdange 1 - 1
LUX ND 19/09 - 21:00 Finished UNA Strassen 2 - 2 Fola 1 - 1
MEX LMXU20 19/09 - 21:00 Finished Cruz Azul U20 1 - 1 Queretaro U20 0 - 1
MEX LMXU20 19/09 - 21:00 Finished Monterrey U20 0 - 1 U.A.N.L.- Tigres U20 0 - 1
NOR D2 19/09 - 21:00 Finished Kongsvinger 5 - 0 Senja 3 - 0
NOR D2 19/09 - 21:00 Finished Flekkeroy 2 - 1 Odd 2 0 - 0
NOR D2 19/09 - 21:00 Finished Nardo 2 - 2 Arendal 1 - 2
NOR D3 19/09 - 21:00 Finished Aalesund 2 0 - 0 Kolstad 0 - 0
NOR D3 19/09 - 21:00 Finished Skeid 2 5 - 1 Skjervoy 3 - 0
PAR DI 19/09 - 21:00 Finished Dep. Capiata 0 - 0 2 de Mayo 0 - 0
PAR DI 19/09 - 21:00 Finished Resistencia 2 - 1 Atyra 1 - 1
POL D2 19/09 - 21:00 Finished Hutnik Krakow 1 - 0 Chojniczanka 0 - 0
POL IIIL 19/09 - 21:00 Finished Swit 3 - 0 Ursus Warszawa 2 - 0
POL IIIL 19/09 - 21:00 Finished Carina Gubin 4 - 1 Piast Zmigrod 0 - 0
POL IIIL 19/09 - 21:00 Finished Biala Podlaska 1 - 0 LKS Lagow 0 - 0
POL IIIL 19/09 - 21:00 Finished Sandomierz 1 - 3 Cracovia 2 1 - 1
POR CP 19/09 - 21:00 Finished Castro Daire 0 - 0 SC Espinho 0 - 0
POR CP 19/09 - 21:00 Finished Coruchense 3 - 2 O Elvas CAD 1 - 1
POR CP 19/09 - 21:00 Finished Forjaes 1 - 6 Vilaverdense 0 - 3
POR CP 19/09 - 21:00 Finished Gondomar 5 - 0 Gouveia 1 - 0
POR CP 19/09 - 21:00 Finished Juv. Evora 0 - 0 Uniao Montemor 0 - 0
POR CP 19/09 - 21:00 Finished Leca 1 - 0 Alvarenga 0 - 0
POR CP 19/09 - 21:00 Finished Louletano 2 - 1 Esperanca de Lagos 0 - 1
POR CP 19/09 - 21:00 Finished Macedo de Cavaleiros 0 - 1 Amarante 0 - 0
POR CP 19/09 - 21:00 Finished Maria de Fonte 3 - 1 Camara de Lobos 2 - 1
POR CP 19/09 - 21:00 Finished Marinhense 1 - 3 Sertanense 0 - 0
POR CP 19/09 - 21:00 Finished Merelinense 1 - 1 AD Limianos 0 - 0
POR CP 19/09 - 21:00 Finished Peniche 2 - 1 Condeixa 0 - 0
POR CP 19/09 - 21:00 Finished Pinhalnovense 1 - 0 Moncarapachense 0 - 0
POR CP 19/09 - 21:00 Finished Sacavenense 2 - 0 Loures 1 - 0
POR CP 19/09 - 21:00 Finished Salgueiros 1 - 0 Uniao de Coimbra 0 - 0
POR CP 19/09 - 21:00 Finished Santa Marta Penaguiao 0 - 1 SC Mirandela 0 - 0
POR CP 19/09 - 21:00 Finished Sao Martinho 1 - 0 Vila Mea 1 - 0
POR CP 19/09 - 21:00 Finished SB Castelo Branco 1 - 1 Vitoria Sernache 0 - 1
POR CP 19/09 - 21:00 Finished SC Vianense 1 - 2 Camacha 0 - 1
POR CP 19/09 - 21:00 Finished SC Vila Real 0 - 3 Berco 0 - 1
POR CP 19/09 - 21:00 Finished Serpa 0 - 1 Imortal 0 - 0
POR CP 19/09 - 21:00 Finished Sintrense 1 - 1 Pero Pinheiro 1 - 0
POR CP 19/09 - 21:00 Finished Tirsense 0 - 0 Paredes 0 - 0
POR CP 19/09 - 21:00 Finished Valadares Gaia 4 - 1 Ferreira de Aves 2 - 1
RUS FNL 19/09 - 21:00 Finished Kamaz 0 - 1 Neftekhimik 0 - 0
RUS FNL 19/09 - 21:00 Finished Krasnodar 2 2 - 0 Akron Togliatti 1 - 0
RUS FNL 19/09 - 21:00 Finished Torpedo Moscow 2 - 1 Orenburg 1 - 0
SCO P 19/09 - 21:00 Finished Livingston 1 - 0 เซลติก 1 - 0
SCO P 19/09 - 21:00 Finished เรนเจอส์ 1 - 1 Motherwell 1 - 0
SCO SC 19/09 - 21:00 Finished Lothian Thistle 2 - 2 Edinburgh University 0 - 0
SER SL 19/09 - 21:00 Finished Jedinstvo Surcin 0 - 2 Brodarac 0 - 1
SER SL 19/09 - 21:00 Finished Borac Sajkas 1 - 0 Omladinac NB 0 - 0
SER SL 19/09 - 21:00 Finished Borac Sakule 4 - 1 Kikinda 0 - 0
SER SL 19/09 - 21:00 Finished Tisa Adorjan 1 - 3 Tekstilac 0 - 0
SER SL 19/09 - 21:00 Finished Buducnost Popovac 2 - 1 Dubocica 1 - 1
SER SL 19/09 - 21:00 Finished Hajduk Veljko 1 - 1 Timocanin 0 - 0
SER SL 19/09 - 21:00 Finished Radnicki Pirot 1 - 5 Paracin 0 - 3
SLO DCB 19/09 - 21:00 Finished D. Luzna 5 - 1 MSK Senec 3 - 1
SLO DCB 19/09 - 21:00 Finished Ivanka pri Dunaji 1 - 0 I. Bratislava 1 - 0
SLO DCB 19/09 - 21:00 Finished Rusovce 2 - 0 Malacky 1 - 0
SLO DCB 19/09 - 21:00 Finished Slovan Most 1 - 6 Tomasov 1 - 3
SLO 2SNL 19/09 - 21:00 Finished Krsko 2 - 1 NK Krka 1 - 1
SLO 2SNL 19/09 - 21:00 Finished Rogaska 1 - 3 ND Gorica 1 - 2
SLO 3SNL 19/09 - 21:00 Finished Podvinci 2 - 0 Smarje 0 - 0
SLO 3SNL 19/09 - 21:00 Finished Fama Vipava 4 - 0 Postojna 1 - 0
SPA LL2 19/09 - 21:00 Finished พอนเฟร์ราดิน่า 4 - 0 มาลาก้า 2 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 21:00 Finished Ursaria 1 - 1 Alcorcon B 1 - 1
SWE D1 19/09 - 21:00 Finished Dalkurd 2 - 2 Sollentuna 0 - 1
SWE D1 19/09 - 21:00 Finished Hammarby TFF 1 - 1 Hudiksvalls 0 - 0
SWE D1 19/09 - 21:00 Finished IFK Lulea 0 - 1 Umea FC 0 - 0
SWE D2 19/09 - 21:00 Finished IFK Eskilstuna 1 - 4 Motala 1 - 1
SWI SC 19/09 - 21:00 Finished Iliria 1 - 7 ยัง บอยส์ 0 - 6
SWI SC 19/09 - 21:00 Finished Porrentruy 0 - 3 Chiasso 0 - 0
TUR 2LWG 19/09 - 21:00 Finished Amedspor 1 - 0 Nazillispor 0 - 0
UKR PL 19/09 - 21:00 Finished วอร์สคลา 2 - 0 Minaj 1 - 0
WOR FIW 19/09 - 21:00 Finished Italy U19 W 4 - 3 Austria U19 W 0 - 0
WOR FIW 19/09 - 21:00 Finished Netherlands U23 W 3 - 0 Sweden U23 W 1 - 0
WOR FIW 19/09 - 21:00 Finished Portugal U17 W 3 - 1 Ireland U17 W 0 - 0
SPA LL 19/09 - 21:15 Finished เรอัล โซเซียดาด 0 - 0 เซบีย่า 0 - 0
AFR CAFCL 19/09 - 21:30 After Penalties Otoho d'Oyo (Con) 2 - 0 UD Songo (Moz) 0 - 0
AZE PL 19/09 - 21:30 Finished Neftci Baku 3 - 0 Keshla 1 - 0
CRO 3HNLS 19/09 - 21:30 Finished Urania Baska Voda 0 - 3 Neretvanac 0 - 0
CRO 3HNLE 19/09 - 21:30 Finished Bedem Ivankovo 2 - 1 Slavonac Bukovlje 1 - 0
CZE LKP 19/09 - 21:30 Finished Turnov 5 - 0 Straz p. Ralskem 1 - 0
CZE LKP 19/09 - 21:30 Finished Velke Hamry B 6 - 0 Desna 3 - 0
CZE PKP 19/09 - 21:30 Finished Holysov 3 - 2 Stribro 0 - 0
CZE PKP 19/09 - 21:30 Finished Sokol Radnice 1 - 0 Plzen-Cernice 0 - 0
CZE JKP 19/09 - 21:30 Finished Blatna 0 - 4 Mas Taborsko B 0 - 1
CZE JKP 19/09 - 21:30 Finished Jankov 0 - 2 Rudolfov 0 - 2
CZE JKP 19/09 - 21:30 Finished Junior Strakonice 2 - 0 Sezimovo Usti 1 - 0
CZE P 19/09 - 21:30 Finished Treboradice 4 - 9 Dukla JM 1 - 5
CZE P 19/09 - 21:30 Finished Ujezd nad Lesy 0 - 2 Olympia Radotin 0 - 1
CZE SKP 19/09 - 21:30 Finished Lysa n. L. 0 - 3 Nymburk 0 - 3
CZE SKP 19/09 - 21:30 Finished SK Lhota 1 - 6 Velim 0 - 3
CZE KKP 19/09 - 21:30 Finished Touzim 3 - 4 Frantiskovy Lazne 0 - 2
ITA SD 19/09 - 21:30 Finished Carbonia 1 - 1 Latte Dolce 0 - 1
MON DL 19/09 - 21:30 Finished Arsenal Tivat 2 - 2 Kom Podgorica 1 - 0
MON DL 19/09 - 21:30 Finished Igalo 3 - 0 FK Cetinje 0 - 0
NOR D2 19/09 - 21:30 Finished Tromsdalen 2 - 0 Asker 1 - 0
NOR D3 19/09 - 21:30 Finished Lokomotiv Oslo 3 - 5 Junkeren 2 - 2
POR LP 19/09 - 21:30 Finished Vizela 1 - 1 Ferreira 1 - 0
SLO 3SNL 19/09 - 21:30 Finished Grosuplje 2 - 2 Tolmin 0 - 1
NET E 19/09 - 21:45 Finished เฮราเคิล 3 - 2 อาแซด 1 - 1
NET E 19/09 - 21:45 Finished วิเทสส์ 1 - 4 ทเวนเต้ 0 - 2
ALB S 19/09 - 21:45 Finished Kukesi 3 - 1 Kastrioti 1 - 1
FRA L1 19/09 - 22:00 Finished โอลิมปิก มาร์กเซย 2 - 0 แรนส์ 0 - 0
AFR CAFCL 19/09 - 22:00 Finished Al-Hilal Omdurman (Sud) 1 - 1 Fasil Ketema (Eth) 1 - 0
AFR CAFCL 19/09 - 22:00 Finished Hearts of Oak (Gha) 2 - 0 Kamsar (Gui) 0 - 0
AFR CAFCL 19/09 - 22:00 Finished Rivers United (Nga) 1 - 0 Young Africans (Tan) 0 - 0
AFR CAFCC 19/09 - 22:00 Finished San Pedro (Ivo) 1 - 2 ASFA Yennega (Bfa) 0 - 1
AUS AB 19/09 - 22:00 Finished เร้ดบูลล์ ซัลซ์บวร์ก 2 - 0 ราปิด เวียนนา 0 - 0
AUS RW 19/09 - 22:00 Finished A. Lustenau (Am) 3 - 3 Rothis 2 - 1
BEL VL 19/09 - 22:00 Finished Vitebsk 3 - 1 FC Minsk 0 - 1
BEL ND1 19/09 - 22:00 Finished La Louviere 0 - 2 RFC Liege 0 - 1
CRO 1HNL 19/09 - 22:00 Postponed Hajduk Split 0 - 0 ดินาโม ซาเกร็บ 0 - 0
CRO 2HNL 19/09 - 22:00 Finished Varazdin 1 - 1 NK Dinamo Zagreb 2 1 - 0
CRO 3HNLC 19/09 - 22:00 Finished Bistra 4 - 0 Vrbovec 2 - 0
GER OBN 19/09 - 22:00 Finished Karlburg 0 - 2 1. SC Feucht 0 - 2
GUA LN 19/09 - 22:00 Finished Solola 3 - 0 Nueva Concepcion 1 - 0
HUN HC 19/09 - 22:00 Finished Ajka 0 - 1 Gyirmot 0 - 1
KAZ PL 19/09 - 22:00 Finished Kaisar Kyzylorda 1 - 2 Shakhtar Karagandy 0 - 0
LAT LC 19/09 - 22:00 After Extra RFS 3 - 1 Riga FC 0 - 0
MAL PL 19/09 - 22:00 Finished Birkirkara 1 - 1 Floriana 0 - 1
MAL CL 19/09 - 22:00 Finished Marsa FC 1 - 1 Luqa 0 - 1
MAL CL 19/09 - 22:00 Finished Pieta Hotspurs 3 - 1 St. Andrews 2 - 1
POR CP 19/09 - 22:00 Finished Maritimo B 2 - 0 Pedras Salgadas 1 - 0
POR CP 19/09 - 22:00 Finished Sporting Ideal 1 - 0 OS Belenenses 0 - 0
RUS FNL 19/09 - 22:00 Finished Alania Vladikavkaz 5 - 0 Lipetsk 3 - 0
RUS FNL 19/09 - 22:00 Finished Kuban 0 - 4 F. Voronezh 0 - 1
SCO SWPL1W 19/09 - 22:00 Finished Aberdeen W 1 - 0 Hamilton W 1 - 0
SLO F 19/09 - 22:00 Finished Slovan Bratislava 2 - 2 Zilina 2 - 2
SLO P 19/09 - 22:00 Finished Koper 0 - 1 Bravo 0 - 0
SOU PL 19/09 - 22:00 Finished Mamelodi Sundowns 3 - 0 TS Galaxy 0 - 0
SPA PRFEF 19/09 - 22:00 Finished CF Talavera 0 - 0 Calahorra 0 - 0
SPA PRFEF 19/09 - 22:00 Finished Logrones 1 - 0 เรอัล ยูนิโอน 1 - 0
SPA PRFEF 19/09 - 22:00 Finished Linense 0 - 4 Algeciras 0 - 2
SPA PRFEF 19/09 - 22:00 Finished Sabadell 1 - 3 Barcelona B 0 - 0
SPA SRFEF 19/09 - 22:00 Finished Arosa SC 0 - 0 Llanera 0 - 0
SPA SRFEF 19/09 - 22:00 Finished Compostela 3 - 1 CD Mostoles 2 - 0
SPA SRFEF 19/09 - 22:00 Finished ปอนเตเบดร่า 1 - 2 Leganes B 0 - 1
SPA SRFEF 19/09 - 22:00 Finished Salamanca 0 - 0 Bergantinos 0 - 0
SPA SRFEF 19/09 - 22:00 Finished Cayon 0 - 1 Burgos Promesas 0 - 0
SPA SRFEF 19/09 - 22:00 Finished Gernika 2 - 3 Laredo 1 - 1
SPA SRFEF 19/09 - 22:00 Finished เปน่า สปอร์ต 1 - 3 Racing Rioja 1 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 22:00 Postponed Polvorin 0 - 0 CD Choco 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 22:00 Finished Noja 1 - 1 Guarnizo 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 22:00 Finished Selaya 0 - 0 Siete Villas 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 22:00 Finished Torina 1 - 0 Escobedo 1 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 22:00 Finished Aurrera Ondarroa 1 - 0 San Ignacio 1 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 22:00 Finished Beti Gazte 0 - 1 เลโยอา 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 22:00 Finished Portugalete 6 - 0 Tolosa FC 3 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 22:00 Finished ยูอี โอลอต 4 - 3 UE Figueres 1 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 22:00 Finished Peralada 2 - 1 Grama 1 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 22:00 Finished Silla CF 2 - 1 Villarreal C 0 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 22:00 Finished CF Rapid 0 - 2 Anguiano 0 - 0
SWE D1 19/09 - 22:00 Finished Sandvikens 5 - 2 Assyriska FF 1 - 2
WOR FIW 19/09 - 22:00 Finished Morocco W 0 - 0 Mali W 0 - 0
BUL P 19/09 - 22:15 Finished Botev Vratsa 2 - 4 ซีเอสเคเอ โซเฟีย 1 - 2
GRE SL 19/09 - 22:15 Finished Atromitos 1 - 2 Panetolikos 1 - 0
GRE SL 19/09 - 22:15 Finished OFI Crete 3 - 3 เออีเค เอเธนส์ 0 - 2
SPA TRFEF 19/09 - 22:15 Finished Mosconia 1 - 0 Lealtad 1 - 0
ENG PL 19/09 - 22:30 Finished ท็อตแนม ฮ็อตสเปอร์ส 0 - 3 เชลซี 0 - 0
GER B 19/09 - 22:30 Finished ดอร์ทมุนด์ 4 - 2 ยูเนี่ยน เบอร์ลิน 2 - 0
AFR CAFCL 19/09 - 22:30 Finished Kara (Tog) 2 - 1 LPRC Oiler (Lbr) 1 - 0
FIN KGA 19/09 - 22:30 Finished Kiffen 2 - 0 MyPa 0 - 0
FIN KGA 19/09 - 22:30 Finished PEPO 2 - 0 NJS 1 - 0
FIN KGC 19/09 - 22:30 Finished SJK Akatemia 2 - 0 Vaajakoski 2 - 0
ITA SC 19/09 - 22:30 Finished AlbinoLeffe 1 - 0 Mantova 0 - 0
ITA SC 19/09 - 22:30 Finished ยูเวนตุส U23 0 - 2 Pro Vercelli 0 - 1
ITA SC 19/09 - 22:30 Finished Lecco 1 - 0 FeralpiSalo 0 - 0
ITA SC 19/09 - 22:30 Finished Seregno 0 - 1 Renate 0 - 1
ITA SC 19/09 - 22:30 Finished Ancona-Matelica 2 - 0 Pontedera 0 - 0
ITA SC 19/09 - 22:30 Finished Carrarese 2 - 1 Grosseto 0 - 1
ITA SC 19/09 - 22:30 Finished Fermana 0 - 4 Modena 0 - 1
ITA SC 19/09 - 22:30 Finished Imolese 0 - 0 Siena 0 - 0
ITA SC 19/09 - 22:30 Finished Lucchese 2 - 1 Olbia 0 - 1
ITA SC 19/09 - 22:30 Finished Montevarchi 1 - 2 Pescara 0 - 1
ITA SC 19/09 - 22:30 Finished Teramo 1 - 2 Vis Pesaro 1 - 0
ITA SC 19/09 - 22:30 Finished Viterbese 0 - 1 Cesena 0 - 0
ITA SC 19/09 - 22:30 Finished Fidelis Andria 1 - 1 Vibonese 1 - 0
MON DL 19/09 - 22:30 Finished Mladost DG 1 - 1 Jedinstvo 0 - 1
POL E 19/09 - 22:30 Finished Legia 3 - 1 Leczna 2 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 22:30 Finished Arnoia 1 - 1 Somozas 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 22:30 Finished Racing Club Villalbes 3 - 2 Sofan 1 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 22:30 Finished Viveiro 0 - 0 Ourense CF 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 22:30 Finished SD Deusto 2 - 4 CD Vitoria 1 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 22:30 Finished Cirbonero 0 - 0 Azkoyen 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 22:30 Finished CDFC Calzada 1 - 0 Yague 1 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 22:30 Finished Oyonesa 1 - 2 Casalarreina 0 - 2
SPA TRFEF 19/09 - 22:30 Finished Barbastro 1 - 0 Belchite 97 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 22:30 Finished Utebo FC 2 - 2 Binefar 1 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 22:30 Finished Huracan de Balazote 3 - 4 Tarancon 1 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 22:30 Finished San Clemente 0 - 1 Villarrobledo 0 - 0
SWE A 19/09 - 22:30 Finished Halmstad 0 - 1 Kalmar 0 - 1
URU PD 19/09 - 22:30 Finished Liverpool M. 3 - 1 ริเวอร์เพลท 1 - 0
ITA SA 19/09 - 23:00 Finished ลาซิโอ 2 - 2 กายารี่ 1 - 0
ITA SA 19/09 - 23:00 Finished เวโรน่า 3 - 2 โรม่า 0 - 1
AFR CAFCL 19/09 - 23:00 Finished Al-Ittihad (Lby) 2 - 0 KMKM (Zan) 0 - 0
AFR CAFCC 19/09 - 23:00 Cancelled Wakriya (Gui) 0 - 0 Diambars (Sen) 0 - 0
CYP FD 19/09 - 23:00 Finished อปอลลอน ลิมาสซอล เอฟซี 2 - 1 อโปเอล นิโคเซีย 2 - 1
CYP D2 19/09 - 23:00 Finished Ermis 1 - 1 Sotiras 0 - 0
CYP D2 19/09 - 23:00 Finished Karmiotissa 0 - 1 Omonia 29th May 0 - 0
CYP D2 19/09 - 23:00 Finished Olympias Lympion 0 - 1 Achyronas Liopetriou 0 - 0
DEN S 19/09 - 23:00 Finished เอฟซี โคเปนเฮเกน 0 - 1 มิดทิลแลนด์ 0 - 0
EST M 19/09 - 23:00 Finished Tammeka 2 - 5 Paide 0 - 5
EUR WCW 19/09 - 23:00 Finished Israel W 0 - 4 Portugal W 0 - 2
HUN HC 19/09 - 23:00 Finished Nyiregyhaza 1 - 5 Honved 0 - 2
HUN HC 19/09 - 23:00 Finished Siofok 0 - 3 Puskas Academy 0 - 1
ISR LA 19/09 - 23:00 Finished Hapoel Hadera 0 - 0 Hapoel Jerusalem 0 - 0
MEX LMXU20 19/09 - 23:00 Finished Santos Laguna U20 4 - 2 Puebla U20 2 - 1
MOL DN 19/09 - 23:00 Finished Zimbru Chisinau 1 - 1 เชอร์ริฟ ติราสโพล 0 - 1
MON PCL 19/09 - 23:00 Finished Sutjeska 0 - 0 OFK Petrovac 0 - 0
MOR BP 19/09 - 23:00 Finished Raja Casablanca 2 - 1 Olympique Khouribga 1 - 0
MOR B2 19/09 - 23:00 Finished Kawkab Marrakech 2 - 3 Stade Marocain 1 - 1
NOR E 19/09 - 23:00 Finished Mjondalen 1 - 1 Sandefjord 0 - 1
NOR E 19/09 - 23:00 Finished ชาร์ปบอร์ก 08 1 - 3 โรเซนบอร์ก 0 - 2
NOR E 19/09 - 23:00 Finished Valerenga 1 - 1 โมลด์ 1 - 1
NOR E 19/09 - 23:00 Finished Viking 1 - 3 Bodo/Glimt 1 - 0
PER L1 19/09 - 23:00 Finished Sport Huancayo 3 - 1 U. San Martin 2 - 1
POL D1 19/09 - 23:00 Finished Puszcza 2 - 2 Chrobry Glogow 1 - 1
POR L3 19/09 - 23:00 Finished Canelas 2010 2 - 2 Braga B 2 - 1
POR L3 19/09 - 23:00 Finished Santarem 1 - 3 Torreense 1 - 2
POR L3 19/09 - 23:00 Finished Sporting B 0 - 1 Vitoria Setubal 0 - 1
POR L3 19/09 - 23:00 Finished Vitoria Guimaraes B 3 - 1 CDC Montalegre 1 - 0
ROM L1 19/09 - 23:00 Finished Din. Bucuresti 1 - 2 FC Botosani 0 - 2
RUS PL 19/09 - 23:00 Finished Sochi 0 - 1 Dynamo Moscow 0 - 1
SER SL 19/09 - 23:00 Finished ปาร์ติซาน เบลเกรด 1 - 1 Crvena zvezda 1 - 0
SPA SRFEF 19/09 - 23:00 Finished Navalcarnero 1 - 0 Coruxo FC 0 - 0
SPA SRFEF 19/09 - 23:00 Finished Naxara 0 - 1 CD Ardoi 0 - 1
SPA SRFEF 19/09 - 23:00 Finished Sestao 2 - 1 AD San Juan 1 - 0
SPA SRFEF 19/09 - 23:00 Finished Cerdanyola 2 - 1 Prat 0 - 0
SPA SRFEF 19/09 - 23:00 Finished Terrassa 1 - 1 นูมานเซีย 0 - 0
SPA SRFEF 19/09 - 23:00 Finished Velez 0 - 0 เมลิดา เอดี 0 - 0
SPA SRFEF 19/09 - 23:00 Finished Xerez D.F.C. 2 - 0 วิลล่าโนเวนเซ่ 1 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:00 Finished Noia 0 - 3 Dep. Fabril 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:00 Finished CD Colindres 1 - 0 UC Cartes 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:00 Finished Textil Escudo 0 - 0 Barreda Balompie 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:00 Finished Torrelavega 3 - 1 Naval Reinosa 2 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 23:00 Finished Vimenor 1 - 0 Atletico Albericia 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:00 Finished Sant Andreu 2 - 0 Pobla Mafumet 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:00 Finished RSD Alcala 0 - 0 Pozuelo de Alarcon 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:00 Finished Guijuelo 2 - 0 Arandina 2 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:00 Finished Real Avila 0 - 0 Almazan 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:00 Finished Los Barrios 0 - 0 Conil 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:00 Finished Mallorca B 2 - 1 Serverense 0 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 23:00 Finished Cartagena FC 0 - 1 Bala Azul 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:00 Finished La Union 1 - 2 Cartagena B 1 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 23:00 Finished Racing Murcia 1 - 4 Yeclano 0 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 23:00 Finished UD Los Garres 0 - 0 Huercal-Overa 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:00 Finished Arnedo 5 - 0 Cenicero 2 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:00 Finished Haro Deportivo 1 - 0 Vianes 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:00 Finished Atletico Monzon 0 - 0 Robres 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:00 Finished Epila 3 - 1 Biescas 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:00 Finished Quintanar 2 - 1 Ciudad Real 1 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 23:00 Awarded Villarrubia 3 - 0 La Roda 0 - 0
TUR SL 19/09 - 23:00 Finished อิสตันบูล บูยูคเซ็ค 2 - 0 เฟเนร์บาห์เช่ 1 - 0
TUR SL 19/09 - 23:00 Finished Hatayspor 2 - 1 เคย์เสรีสปอร์ 0 - 1
TUR 1L 19/09 - 23:00 Finished Adanaspor AS 0 - 0 Umraniyespor 0 - 0
TUR 1L 19/09 - 23:00 Finished Altinordu 2 - 1 Denizlispor 0 - 1
TUR 2LWG 19/09 - 23:00 Finished 1928 Bucaspor 0 - 1 Pendikspor 0 - 0
TUR 2LWG 19/09 - 23:00 Finished Sanliurfaspor 3 - 2 Karacabey Belediyespor 1 - 1
TUR 2LRG 19/09 - 23:00 Finished Ankaraspor 6 - 1 Adiyamanspor 3 - 0
TUR 2LRG 19/09 - 23:00 Finished Corum 0 - 0 Sakaryaspor 0 - 0
TUR 3LG3 19/09 - 23:00 Finished Orduspor 1967 4 - 0 Cankaya FK 2 - 0
ICE P 19/09 - 23:15 Finished Hafnarfjordur 1 - 0 Breidablik 1 - 0
ICE P 19/09 - 23:15 Finished KR Reykjavik 1 - 2 Vikingur Reykjavik 1 - 1
SPA LL2 19/09 - 23:15 Finished เออิบาร์ 3 - 2 สปอร์ติ้ง กิฆอน 1 - 1
SPA LL2 19/09 - 23:15 Finished เตเนริเฟ่ 1 - 2 ซีดี มิรานเดส 1 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:15 Finished Moratalaz 3 - 3 Rayo Vallecano B 0 - 2
SPA TRFEF 19/09 - 23:15 Finished El Palo 0 - 1 Juventud Torremolinos 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:15 Finished Deportiva Minera 3 - 1 Mazarron CF 3 - 1
SPA LL 19/09 - 23:30 Finished เรอัล เบติส 2 - 2 เอสปันญ่อล 2 - 1
AND PD 19/09 - 23:30 Finished Ordino 0 - 4 Inter Escaldes 0 - 2
ARG LP 19/09 - 23:30 Finished Patronato 1 - 2 Estudiantes L.P. 1 - 2
ARG PC 19/09 - 23:30 Finished Ituzaingo 2 - 1 El Porvenir 0 - 1
BEL JPL 19/09 - 23:30 Finished สตองดาร์ด ลีแอช 0 - 1 อันเดอร์เลชท์ 0 - 1
ISR LA 19/09 - 23:30 Finished Hapoel Haifa 1 - 0 Kiryat Shmona 0 - 0
ISR LL 19/09 - 23:30 Finished Agudat Sport Ashdod 5 - 1 Hap. Ramat Gan 1 - 0
ISR LL 19/09 - 23:30 Finished Bnei Yehuda 2 - 4 H. Ironi Rishon 0 - 2
ISR LL 19/09 - 23:30 Finished Hapoel Afula 0 - 0 Hapoel Petah Tikva 0 - 0
ISR LL 19/09 - 23:30 Finished Hapoel Kfar Saba 1 - 1 Beitar Tel Aviv 1 - 0
ISR LL 19/09 - 23:30 Finished Hapoel Umm al-Fahm 3 - 1 M. Nazareth 1 - 1
ISR LL 19/09 - 23:30 Finished H. Raanana 1 - 3 H. Akko 1 - 0
ISR LL 19/09 - 23:30 Finished MS Kafr Qasim 2 - 1 Maccabi Bnei Raina 1 - 1
ISR LL 19/09 - 23:30 Finished Nes Tziona 2 - 0 Ramat Hasharon 0 - 0
SPA SRFEF 19/09 - 23:30 Finished CD Coria 0 - 3 คอร์โดบ้า 0 - 2
SPA SRFEF 19/09 - 23:30 Finished เรอัล มูร์เซีย 2 - 0 CF Intercity 1 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:30 Finished Vilassar de Mar 0 - 0 CE Manresa 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:30 Finished Callosa 1 - 0 Acero 1 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:30 Finished Ciudad Rodrigo CF 1 - 0 Salamanca B 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:30 Postponed Jaen 0 - 0 Motril 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:30 Finished Arroyo 0 - 0 UP Plasencia 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:30 Finished CD Badajoz B 1 - 1 Azuaga 1 - 1
SPA TRFEF 19/09 - 23:30 Finished Jerez CF 1 - 0 Aceuchal 0 - 0
SPA TRFEF 19/09 - 23:30 Finished Miguelturreno 4 - 0 Hogar Alcarreno 1 - 0
UKR PL 19/09 - 23:30 Finished ซอร์ย่า ลูแฮงส์ 3 - 0 Ch. Odessa 2 - 0
UKR PL 19/09 - 23:30 Finished Lviv 0 - 0 Metalist 1925 0 - 0
AFR CAFCL 20/09 - 00:00 Finished Al-Merreikh (Sud) 1 - 0 Express (Uga) 0 - 0
AFR CAFCL 20/09 - 00:00 Finished ASEC Mimosas (Ivo) 1 - 0 Teungueth (Sen) 0 - 0
AFR CAFCC 20/09 - 00:00 Finished ASAC Concorde (Mrt) 4 - 0 ASC Kara (Tog) 1 - 0
BEL VL 20/09 - 00:00 Finished Neman 5 - 0 Smorgon 1 - 0
CAN US 20/09 - 00:00 Finished Laval 3 - 0 Sherbrooke 3 - 0
CAN US 20/09 - 00:00 Finished UQTR 3 - 0 McGill 2 - 0
CZE 1L 20/09 - 00:00 Finished Bohemians 1 - 5 สลาเวีย ปราก 1 - 0
FAR PL 20/09 - 00:00 Finished HB Torshavn 4 - 1 Streymur 1 - 1
KUW EC 20/09 - 00:00 After Penalties Al Naser 1 - 2 Kazma SC 1 - 1
MAL PL 20/09 - 00:00 Finished Sliema 2 - 3 Gudja 2 - 1
MEX LEMX 20/09 - 00:00 Finished Atlante 1 - 1 Celaya 1 - 0
MON PCL 20/09 - 00:00 Finished Decic 0 - 1 Mornar Bar 0 - 0
MON DL 20/09 - 00:00 Finished Bokelj 2 - 0 Grbalj 1 - 0
MON DL 20/09 - 00:00 Finished Titograd 1 - 2 Berane 0 - 0
NIC LPU20 20/09 - 00:00 Finished Juventus Managua U20 3 - 2 Jalapa U20 3 - 1
POR LP 20/09 - 00:00 Finished ปอร์โต้ 5 - 0 Moreirense 1 - 0
SPA SRFEF 20/09 - 00:00 Finished เยย์ด้า 0 - 2 CE Europa 0 - 1
SPA SRFEF 20/09 - 00:00 Finished Don Benito 0 - 0 San Roque 0 - 0
SPA SRFEF 20/09 - 00:00 Finished Aguilas FC 2 - 0 Marchamalo 1 - 0
SPA SRFEF 20/09 - 00:00 Finished Eldense 1 - 1 Alzira 0 - 0
SPA SRFEF 20/09 - 00:00 Finished El Ejido 0 - 1 Pulpileno 0 - 0
SPA SRFEF 20/09 - 00:00 Finished La Nucia 0 - 0 Socuellamos 0 - 0
SPA SRFEF 20/09 - 00:00 Finished Mancha 2 - 0 โตเลโด 0 - 0
SPA SRFEF 20/09 - 00:00 Finished Puertollano C.F. 0 - 0 Levante B 0 - 0
SPA TRFEF 20/09 - 00:00 Finished UE Sants 0 - 1 Girona B 0 - 1
SPA TRFEF 20/09 - 00:00 Finished โรด้า เจซี 1 - 0 Torrent 1 - 0
SPA TRFEF 20/09 - 00:00 Finished CD Torreperogil 0 - 1 ยูดี มาร์เบลล่า 0 - 1
SPA TRFEF 20/09 - 00:00 Finished UD San Pedro 2 - 0 Atletico de Porcuna 1 - 0
SPA TRFEF 20/09 - 00:00 Finished Don Alvaro 2 - 1 Trujillo 1 - 1
SPA TRFEF 20/09 - 00:00 Finished Guadalajara 0 - 0 Torrijos 0 - 0
USA MLS 20/09 - 00:00 Finished Club de Foot Montreal 2 - 0 ชิคาโก้ ไฟร์ 0 - 0
USA USLC 20/09 - 00:00 Finished New York Red Bulls 2 0 - 3 Memphis 0 - 2
CRO 1HNL 20/09 - 00:05 Finished Osijek 3 - 2 Gorica 0 - 1
CAN US 20/09 - 00:15 Finished Saint Marys 3 - 1 Memorial 0 - 1
ISR LA 20/09 - 00:15 Finished Beitar Jerusalem 1 - 1 Netanya 0 - 1
GER B 20/09 - 00:30 Finished โวล์ฟสบวร์ก 1 - 1 แฟร้งค์เฟิร์ต 0 - 1
BUL P 20/09 - 00:30 Finished Slavia Sofia 1 - 0 โดโกเรต์ส รัซกราด 0 - 0
GRE SL 20/09 - 00:30 Finished Asteras Tripolis 0 - 1 พีเอโอเค 0 - 1
GRE SL 20/09 - 00:30 Finished Lamia 1 - 2 โอลิมเปียกอส 0 - 2
ARG PN 20/09 - 01:00 Finished Atletico Atlanta 1 - 1 Temperley 0 - 1
ARG PN 20/09 - 01:00 Finished San Telmo 0 - 0 Def. de Belgrano 0 - 0
ARG TF 20/09 - 01:00 Finished Circulo Deportivo 0 - 2 Ferro Gen. Pico 0 - 2
ARG TF 20/09 - 01:00 Finished Ciudad Bolivar 1 - 1 Sol de Mayo 0 - 0
ARG TF 20/09 - 01:00 Finished Deportivo Madryn 2 - 0 Huracan Las Heras 1 - 0
ARG TF 20/09 - 01:00 Finished Douglas Haig 2 - 1 Sarmiento Resistencia 2 - 1
ARG TF 20/09 - 01:00 Finished Racing Cordoba 3 - 2 Def. Pronunciamiento 1 - 1
ARG TF 20/09 - 01:00 Finished Sportivo Estudiantes 1 - 2 Sansinena 0 - 1
ARG TF 20/09 - 01:00 Finished Sportivo Las Parejas 1 - 1 Gimnasia y Tiro 0 - 1
ARG PC 20/09 - 01:00 Finished Berazategui 0 - 0 Central Cordoba 0 - 0
ARG PC 20/09 - 01:00 Finished Claypole 0 - 0 Midland 0 - 0
ARG PC 20/09 - 01:00 Finished Laferrere 2 - 2 Club Lujan 1 - 0
ARG PC 20/09 - 01:00 Finished Leandro N. Alem 2 - 1 San Martin Burzaco 0 - 1
ARG PC 20/09 - 01:00 Finished Real Pilar 4 - 0 Atlas 3 - 0
BEL 1BPL 20/09 - 01:00 Finished ลอมเมล 3 - 1 Lierse K. 1 - 0
BRA SD 20/09 - 01:00 Finished Castanhal 1 - 2 Moto Club 0 - 0
BRA CG2 20/09 - 01:00 Finished Brasil Farroupilha 0 - 1 Frederiquense 0 - 0
BRA CG2 20/09 - 01:00 Finished Guarany de Bage 2 - 1 Lajeadense 0 - 0
BRA CG2 20/09 - 01:00 Finished Sao Gabriel 1 - 1 GE Bage 0 - 0
BRA BU20 20/09 - 01:00 Finished Chapecoense-SC U20 4 - 2 Athletico-PR U20 2 - 1
BRA BU20 20/09 - 01:00 Finished Flamengo RJ U20 3 - 1 Bahia U20 2 - 0
BRA BU20 20/09 - 01:00 Finished Fortaleza U20 1 - 1 Atletico-MG U20 0 - 0
CZE D2 20/09 - 01:00 Finished Brno 2 - 1 Zizkov 1 - 1
NOR E 20/09 - 01:00 Finished Tromso 1 - 1 Brann 1 - 0
POR LRU23 20/09 - 01:00 Finished เบนฟิก้า U23 1 - 0 SC Farense U23 0 - 0
CAN US 20/09 - 01:15 Finished Moncton 0 - 3 Cape Breton 0 - 1
CAN US 20/09 - 01:15 Finished UNB 0 - 1 StFX 0 - 1
ISR LAS 20/09 - 01:15 Finished M. Ironi Ashdod 2 - 0 Ashkelon 0 - 0
MOR BP 20/09 - 01:15 Finished Berkane 1 - 1 Olympique de Safi 1 - 1
SLO P 20/09 - 01:15 Finished มาริบอร์ 1 - 2 Mura 1 - 1
ARG TF 20/09 - 01:30 Finished Central Norte 3 - 2 Union Sunchales 1 - 1
BRA BU20 20/09 - 01:30 Finished Cruzeiro U20 2 - 1 Fluminense U20 1 - 0
ICE P 20/09 - 01:30 Finished Valur 1 - 4 KA Akureyri 1 - 1
ITA SB 20/09 - 01:30 Finished ปาร์มา 1 - 2 Cremonese 0 - 2
ITA SC 20/09 - 01:30 Finished Virtus Verona 1 - 1 Legnago Salus 1 - 0
URU PD 20/09 - 01:30 Finished Nacional 0 - 1 Progreso 0 - 0
FRA L1 20/09 - 01:45 Finished ปารีส แซงต์แชร์กแมง 2 - 1 โอลิมปิก ลียง 0 - 0
ITA SA 20/09 - 01:45 Finished ยูเวนตุส 1 - 1 เอซี มิลาน 1 - 0
ARG LP 20/09 - 01:45 Finished Colon Santa FE 1 - 0 Central Cordoba 1 - 0
ARG LP 20/09 - 01:45 Finished Platense 0 - 0 Argentinos Jrs 0 - 0
SPA LL 20/09 - 02:00 Finished บาเลนเซีย 1 - 2 เรอัล มาดริด 0 - 0
ARG PN 20/09 - 02:00 Finished Ind. Rivadavia 1 - 2 Tristan Suarez 1 - 1
ARG TF 20/09 - 02:00 Finished Boca Unidos 3 - 0 CDJU Gualeguaychu 1 - 0
ARG TF 20/09 - 02:00 Finished Cipolletti 1 - 0 Villa Mitre 0 - 0
ARG TF 20/09 - 02:00 Finished Club Sportivo Penarol 1 - 2 Juventud Unida Universitario 0 - 2
ARG TF 20/09 - 02:00 Finished Independiente Chivilcoy 0 - 0 Desamparados 0 - 0
BEL JPL 20/09 - 02:00 Finished Kortrijk 1 - 0 เกนท์ 1 - 0
BOL DP 20/09 - 02:00 Finished Independiente Petroleros 2 - 1 Bolivar 1 - 0
BRA SA 20/09 - 02:00 Finished Sao Paulo 2 - 1 Atletico GO 1 - 0
BRA SB 20/09 - 02:00 Finished Vasco 1 - 1 Cruzeiro 1 - 0
BRA SC 20/09 - 02:00 Finished Manaus 1 - 1 Ferroviario 1 - 1
BRA SD 20/09 - 02:00 Finished ABC 3 - 2 Retro 1 - 0
BRA SD 20/09 - 02:00 Finished Itabaiana 0 - 2 America RN 0 - 1
BRA SD 20/09 - 02:00 Finished Nova Mutum 0 - 2 Uberlandia 0 - 0
BRA BU20 20/09 - 02:00 Finished Corinthians U20 3 - 1 Santos U20 2 - 1
COL PB 20/09 - 02:00 Finished Leones 2 - 0 คาร์ทาเกน่า 0 - 0
ECU LP 20/09 - 02:00 Finished Olmedo 2 - 5 Mushuc Runa 2 - 3
MAL PL 20/09 - 02:00 Finished Hamrun 0 - 1 Balzan 0 - 1
MAL CL 20/09 - 02:00 Finished Mqabba FC 2 - 1 Vittoriosa 1 - 0
MAL CL 20/09 - 02:00 Finished Pembroke 4 - 1 Melita FC 3 - 0
PAR DI 20/09 - 02:00 Finished Guarani de Trinidad 1 - 0 Fulgencio Yegros 1 - 0
VEN SD 20/09 - 02:00 Finished El Vigia 2 - 0 Academia Rey 2 - 0
VEN SD 20/09 - 02:00 Finished Frontera 0 - 1 Local Andina 0 - 1
VEN SD 20/09 - 02:00 Finished Rayo Zuliano 0 - 0 JBL Zulia 0 - 0
COS LA 20/09 - 02:30 Finished Barrio Mexico 0 - 1 Puerto Golfito FC 0 - 0
POR LP 20/09 - 02:30 Finished Estoril 0 - 1 สปอร์ติ้ง ลิสบอน 0 - 0
VEN SD 20/09 - 02:30 Finished Bolivar 1 - 0 Minerven 1 - 0
AFR CAFCL 20/09 - 03:00 Finished CR Belouizdad (Alg) 2 - 0 Akwa United (Nga) 0 - 0
AFR CAFCL 20/09 - 03:00 After Penalties ES Setif (Alg) 4 - 0 Fortune (Gam) 2 - 0
BRA SD 20/09 - 03:00 Finished Sao Raimundo RR 1 - 2 Paragominas 0 - 0
COL PB 20/09 - 03:00 Finished Atletico F.C. 0 - 3 Fortaleza 0 - 1
COS LA 20/09 - 03:00 Postponed Limon 0 - 0 Ad Aserri 0 - 0
NIC LPU20 20/09 - 03:00 Finished Managua FC U20 3 - 0 Real Madriz U20 2 - 0
USA MLS 20/09 - 03:00 Finished Philadelphia Union 3 - 1 ออร์แลนโด้ ซิตี้ 1 - 0
MOR BP 20/09 - 03:30 Finished Rapide Oued Zem 0 - 2 Wydad 0 - 0
PER L1 20/09 - 03:30 Finished U. de Deportes 0 - 2 Dep. Municipal 0 - 2
URU PD 20/09 - 03:45 Finished Montevideo City 2 - 2 Plaza Colonia 1 - 0
ARG LP 20/09 - 04:00 Finished Huracan 0 - 1 Independiente 0 - 1
BRA SC 20/09 - 04:00 Finished Tombense 2 - 1 Santa Cruz 1 - 1
CAN CPL 20/09 - 04:00 Finished Pacific FC 1 - 1 Atl. Ottawa 0 - 1
COL PA 20/09 - 04:00 Finished Deportes Tolima 1 - 1 Dep. Cali 0 - 0
COS PD 20/09 - 04:00 Finished Cartagines 1 - 1 Grecia 0 - 1
COS PD 20/09 - 04:00 Finished Guadalupe 0 - 2 Herediano 0 - 1
EL PD 20/09 - 04:00 Finished 11 Deportivo 0 - 0 Atletico Marte 0 - 0
EL PD 20/09 - 04:00 Finished Luis Angel Firpo 0 - 0 Santa Tecla 0 - 0
NIC LPU20 20/09 - 04:00 Finished Ocotal U20 0 - 0 UNAN-Managua U20 0 - 0
ARG PN 20/09 - 04:05 Finished Alvarado 0 - 1 Quilmes 0 - 1
BOL DP 20/09 - 04:15 Finished The Strongest 3 - 1 Wilstermann 1 - 0
BRA SA 20/09 - 04:15 Finished Corinthians 1 - 1 America MG 1 - 1
EL PD 20/09 - 04:15 Finished FAS 3 - 0 Metapan 0 - 0
EL PD 20/09 - 04:15 Finished Platense Municipal 1 - 1 Jocoro 1 - 1
ECU LP 20/09 - 04:30 Interrupted Tecnico U. 0 - 0 Manta 0 - 0
NIC LPU20 20/09 - 06:00 Postponed Esteli U20 0 - 0 Ferretti U20 0 - 0
{{content.dateToThai(val.data[0]._*1000|date : 'EEE')}} {{val.data[0]._*1000|date : 'dd/MM/yyyy'}}
{{val.l | limitTo:5}} {{v._*1000|date : 'HH:mm'}} {{v.status1 == '1' ? '' : v.status }} Extra Time Half time Penalties Awaiting Updates {{v.team1}} {{v.status2 ==1 ? '-' : v.score}} {{v.team2}} {{v.halftime}}